Молодіжний Євромайдан виступає за створення Обласного люстраційного комітету

Автор:     Опубліковано: 26 Лютого 2014 о 11:11    322 переглядів

Активісти Молодіжного Євромайдану звернуться до  народних депутатів від Тернопільщини з проханням внести на сесію Верховної Ради законопроект про люстрацію. Молоді люди пояснюють: про неї зараз говорять чи не всюди, однак основи наразі немає. Також активісти виступають проти того, щоб люстрацією в місті займалися політики чи представники влади. Відтак, вважають вони, потрібно створити незалежний Обласний люстраційний комітет.      

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова Тернополя:

«В цей комітет були включені як представники членів влади, чиновників, яким люди довіряють. Громадськість, студенти. І щоб цей комітет вже на основі того закону, який приймуть, щоб він займався тут люстрацією».

Люстрацію, каже Любомир Шимків, у першу чергу, повинні пройти члени Комуністичної партії та Партії регіонів. Також євромайданівці виступають проти політичних ставлеників. Переконані: брати на посади потрібно тих, хто є професіоналами, і хто сприймає владу не як привілей, а як можливість принести користь громаді.

ДМИТРО АНДРІЄШИН, активіст Молодіжного Євромайдану:

«Гроші треба заробляти в бізнесі. А в політиці треба займатися громадською діяльністю».

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова Тернополя:

«Ми зараз знаєм, що вже відбувається дерибан посад. В міністерстві сидять вже всі, і розписують по вертикалі, кому які посади в обласних адміністраціях, і так дальше. Ми за те, щоб на місцях наші чиновники підійшли з мудрістю до цих, і не керувалися тільки політичною приналежністю до вибору посад».

Також активісти закликають Верховну Раду призначити дострокові парламентські вибори і вибори до місцевих рад. Крім того, вони переконані: до влади повинні прийти молоді люди.

  • Люстрація?! І це говорить ЛЮБОМИР ШИМКІВ – бовдур, який КУПУВАВ СЕСІЇ, всі модулі, екзамени… Не смій замилювати людям очі! Не вірте йому. Він завжди був підлабузником. Та й батько, звичайно, його просуває (для тих, хто не знає, його батько – голова «Просвіти»). І при любій владі Шимків Любомир РВЕТЬСЯ ДО КОРИТА любою ціною. НЕ БУДЬ ЛИЦЕМІРОМ!!! А яке відношення Шимків має до Євромайдану? – те, що біг хвостом за Надалом і з-за його спини сказав, що він за Євромайдан, а потім пішов до теплого кабінету???!

залишіть коментар