Прокуратура оскаржила рішення міськради про перейменування майдану Мистецтв

Автор:     Опубліковано: 3 Лютого 2014 о 19:28    235 переглядів

Прокуратура оскаржила рішення, прийняте на сесії Тернопільської міської ради про перейменування майдану Мистецтв у честь загиблих в сутичках на Євромайдані.  Причиною, пояснюють в органі, є порушення процедури, з якою його приймали.

ВІТАЛІЙ СІДОРОВ, прокурор міста Тернополя:

«Зокрема, чинним законодавством передбачається процедура прийняття, яка полягає в тому, що, по-перше, дане питання повинно бути винесено на громадські слухання. В подальшому, з проміжком певного часу складається звіт про результати. І в подальшому дане питання виноситься на виконавчий комітет, який ініціює перед міською радою прийняття того чи іншого рішення».

Натомість, міський голова Сергій Надал розповідає: на сесію питання винесли після численних звернень тернополян, які просили перейменувати одну з центральних площ або вулиць міста в пам’ять про тих, хто загинув і хто вже кілька місяців стоїть на майдані  в Києві.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Є позов прокурора, є суд, є певна судова практика, судовий досвід, який ми маємо, давайте, нехай суд приймає рішення. Якщо проблема виникає лише в якихось-там формальностях, ми можемо їх доопрацювати в будь-який час. І сесія зможе це рішення приймати додатково, доопрацювати, і це не є жодною проблемою».

Також Сергій Надал запевнив: площа Героїв Євромайдану в Тернополі таки буде.  До слова, суд розглядатиме цю справу 11 лютого.

залишіть коментар