Блокпостів на в’їзді у Тернопіль не буде

Автор:     Опубліковано: 6 Березня 2014 о 23:47    243 переглядів

Блокпости на в’їздах у Тернопіль вирішили забрати. Своєрідні пропускні пункти, нагадаємо, служили захистом від можливих приїжджих провокаторів. За словами міського голови Сергія Надала, наразі наше місто – чи не єдине в Україні, в якому вони залишилися. У тому, що чергування на блокпостах вже не має сенсу, переконані і автомайданівці.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, один із лідерів тернопільського Автомайдану:

«Основна місія була зберегти місто від мародерства, пожеж, і так далі. Я думаю, що з цією місією прекрасно хлопці справились».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Враховуючи те, що 7 березня буде загальноміська толока, завтра, починаючи з 14 години, комунальна техніка буде допомагати активістам на блокпостах забрати ті залишки, які не зможуть забрати самі».

Прибирати блокпости почали вже відсьогодні. Завершити роботу мають намір до завтрашнього вечора. Разом з тим, активісти на автомобілях і далі патрулюватимуть місто. До слова, Автомайдан відтепер існуватиме як громадська організація.    

ЮРІЙ ОСТАП’ЮК, один із лідерів тернопільського Автомайдану:

 «Ми будемо працювати, вести свою роботу далі. Тобто, автомайдан буде займатися далі діяльністю контролю влади: тої, яка була і тої, яка прийде».

Продовжує роботу і  тернопільський Штаб національного спротиву.

 

 

залишіть коментар