На недільному віче у Тернополі росіян закликали боротись з режимом Путіна

Автор:     Опубліковано: 17 Березня 2014 о 19:08    177 переглядів

 

Віче Соборності, на яке зібралась не багато чисельна громада, відбулося у неділю. Дізнатися, що відбувається в країні та послухати подальший план дій, людям довелось під парасольками.  Дощ та вітер не став на заваді громаді нашого міста зібратись на традиційне недільне народне віче. Зі сцени, як завжди розповідали найоперативнішу інформацію про стан справ в Україні.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат України:

 «Фактично на півночі і на сході кремль підтягнув свої основні, ударні, наступальні сили. Не оборонні, а власне наступальні. Вони підтягнули систему залпового вогню. Вони підтягнули десантників. Вони підтягнули власне тих, хто за військовою стратегією і тактикою повинні нападати».

Громада також висловила свою позицію щодо останніх подій в Україні. Ніхто не повинен залишатися осторонь напруженої ситуації в державі, каже тернополянин Богдан.

БОГДАН, тернополянин:

 «Зараз потрібно робити опір. Весь народ України має збиратись і звернутися до росіян. Якщо вони нас признають, що ми є близькі генетично і так далі, щоб зверталися до своїх синів і дочок, і відкликали їх з армії. Чого вони пішли на Україну? Чому? Що тут робити? Загарбувати? Так Україна не може витримати».

На Віче Соборності очільник міста зачитав резолюцію, в якій засудив агресію російських військових щодо українського народу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Перше – Ми засуджуємо російську військову агресію та закликаємо народ Росії до повстання проти антинародного путінського режиму. Підтримуємо? – Так. – Друге –  закликаємо всіх українців під час війни утриматись від критики «своїх». Зараз не час шукати недоліки в роботі Парламенту, Уряду чи інших гілок влади. Переможемо режим Путіна, наведемо лад у власному домі. А до того часу критика української влади розцінюється, як співпраця з російським окупантом. Підтримуєте? – Так».

Також небагато чисельне народне зібрання підтримало Сергія Надала у заклику до об’єднання наших співвітчизників з усього світу у єдину Українську Повстанську Армію, які відстоюватимуть свою незалежність допоки не повалиться режим Путіна.

залишіть коментар