Тернополяни тренуються спільно з самооборонцями

Автор:     Опубліковано: 17 Березня 2014 о 13:11    207 переглядів

Загальне фізично-стройове тренування для усіх охочих провела місцева Самооборона Майдану. В організації переконані: такі навчання в умовах, що склалися, є дуже важливими.

ВОЛОДИМИР ПОШПУР, представник Самооборони:

«Самі розумієте, на даний час в нас в країні дуже скрутне становище, ми не знаєм, що буде завтра. І тому нам треба бути готовими до цього. Як то кажуть, хто готовий, той озброєний».

На перше таке тренування у четвер прийшло близько 15 чоловіків різного віку. Серед них – як учасники Самооборони, так і просто небайдужі тернополяни.        

ІГОР:

«Я хочу розвиватися, щоб змогти допомогти своїй країні там, де буду потрібний. Відповідно, думаю, для цього всім нам потрібно бути здоровими. Дай Боже, щоб це нам не пригодилося на війні, але, взагалі, по житті будь-якій людині, якщо вона хоче бути здоровою і щасливою, спорт завжди допоможе».

Окремо проводять і посилені тренування для представників Самооборони. Володимир Пошпур розповідає: організація складає списки людей, які готові пройти 15-тиденний вишкіл на базі військової частини під Києвом.

ВОЛОДИМИР ПОШПУР, представник Самооборони:

«Це буде як казармений тип. Тобто, ви приїхали туди, ви там живете, тренуєтесь, харчуєтесь. Це, можна сказати, буде військова підготовка».

На вишкіл групу відправлять приблизно через 2 тижні. Зголошуватися можуть всі охочі. Таких, запевняє Володимир Пошпур, вже є чимало. Однак встановили певні обмеження: до прикладу, вік тих, хто має намір пройти вишкіл – від 18 до 50 років. Також не варто їхати, якщо є певні проблеми зі здоров’ям. Зголошуватися можна, зателефонувавши на «гарячу лінію» Самооборони або ж безпосередньо у їхньому штабі.

залишіть коментар