Істину в художніх та філософських текстах шукали в Тернополі

Автор:     Опубліковано: 8 Квітня 2014 о 09:08    346 переглядів

Через події в країні та світі в Тернополі провели семінар «Цінності Європи: український вимір». Його учасники шукали істину як у художніх, так і у філософських текстах.

ЛАРИСА ЖИГУН, модератор семінару:

 «Це проект, який об’єднує молодих і свідомих людей, які прагнуть постійно самовдосконалюватися, займатися самоосвітою та хочуть зробити внесок в долю своєї країни та долю світу. А також оточуючих їх людей. Унікальний формат спільноти свідомого спілкування дозволяє розкрити глибокий потенціал учасників, а також їхні аналітичні здібності, які їм можуть слугувати у повсякденному житті».

Протягом дня молодь обговорювала важливість Україні бути  європейською державою,  а ще проходила тести. Їх результати показали, більшість учасників семінару готові жити у європейській державі.

ОЛЕГ ВАСЬКО, учасник семінару:

 «Подобається, що є різні думки. По суті, кожна людина – вона не зациклюється на чомусь одному. Вона намагається еволюціонувати у своїх поглядах. В тому що вона говорить, як, кому і що вона доказує. Це не є простий спор. Як на мене – це дійсно хороша дискусія якої не хватає можливо деколи в повсякденному житті».

ЯНА ЖЕЛЯБІНА, учасник семінару:

 «Якщо ми правильно виберемо цінності свої і вони будуть схожі на європейські, тоді ми готові вступати до Європи. Ми тоді одна велика країна, ми одна велика планета і ми маємо бути разом. Для цього нам потрібно вчитися».

Найближчим часом такі ж семінари відбудуться у Луцьку, Одесі, Луганську, Кривому Розі та у Львові.

залишіть коментар