Сьогодні найчистіший день в році

Автор:     Опубліковано: 17 Квітня 2014 о 18:10    262 переглядів

Останній четвер перед Великоднем християни називають Чистим. У цей день наші предки прибирали свої господарства, «щоб очистити землю від морозу, зими, смерти і всякої нечисти». Тернополяни цих традицій дотримуються й сьогодні. Щоправда, з відбитком сучасності.  Однією з тих, хто до Великодня наводить лад у власній оселі є і родина кореспондента ІНТБ – Юлі Медвідь.

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:

«Традиційно для кожного із нас Чистий четвер починається з того, що, коли ми прокидаємось, то душ ранковий чи ванна, чи якісь водні процедури. Правда, ми не дотримуємось класичних традицій, бо треба вмиватися вранішньою росою. В поле ми не виходимо. Але вдома купаємося, а ввечері всі разом прибираємо».

Цього року підготовка до Великодня у Юлиній родині розпочалася за кілька тижнів до Чистого четверга. Адже вони вирішили зробити косметичний ремонт. Тому зараз сім’я до свята уже практично готова.

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:

 «Ми два тижні фактично готувались до Чистого четверга. А так все традиційно. Генеральне прибирання. Участь беруть всі, хто живе зараз вдома».

Чимало тернополян до Великодня наводить лад не тільки у власних квартирах, але й у місцях загального користування. Допомагають їм у цьому і комунальники – роблять ремонт у під’їздах та фарбують дитячі майданчики. Одним словом у нашому місті традиції люблять. І Воскресіння Господнє тернополяни зустрічають у чистоті.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!