У Тернополі вітали майбутніх матусь

Автор:     Опубліковано: 7 Квітня 2014 о 18:09    248 переглядів

«Свято сім’ї в очікуванні дитини» у Тернополі відзначають вже   вчетверте. Символічно, зазначають у міськраді, що саме на Благовіщення – адже тоді Діва Марія отримала звістку про те, що у неї народиться божественне немовля. У цей день для майбутніх батьків традиційно організовують низку різноманітних заходів – лекцій, семінарів, творчих занять. У міській лікарні №2, де щороку з’являється на світ більше 3 тисяч діток, вітали майбутніх матусь. Жінки кажуть: для них це – приємно та неочікувано.

ЕЛЕОНОРА, майбутня мама:

«Я думаю, що для кожної з нас сьогодні було дуже приємно получити такий гарний подарунок від отця. І квіточки весняні нам також презентували. Я думаю, кожна відчуває себе дуже щасливою, що на Благовіщення якраз вона в очікуванні свого дитятка».

Хтось із них цьогоріч вперше стане мамою, а хтось проходив це вже не раз. Однак для всіх, діляться жінки, очікування радісне, приємне і водночас – хвилююче. Адже кожна хоче, щоб все пройшло якнайкраще, а дитина народилася здоровою.

ТЕТЯНА, майбутня мама:

«Я знаю, що це все залежить від мене, тому я приходжу вчасно в жіночу консультацію. І вдячна дуже медперсоналу за доброзичливість, за розуміння».

КСЕНІЯ, майбутня мама:

«Очікую на хлопчика. І, оскільки є така нагода, я би хотіла подякувати своїй мамі. Тому що нас шестеро в сім’ї. І зараз також перебуваю в такому очікуванні приємному. Сьогодні в декрет йду. І ще трошки-трошки, і…»

Представники місцевої влади запевняють: не зважаючи на труднощі, які зараз переживає наша країна, на дітях економити не можна.

РОСТИСЛАВ ЛЕВЧУК, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення міськради:

«Не дивлячись, на жаль, що держава впродовж останніх трьох років зовсім ні одної гривні не виділяє на розвиток цього напряму медицини, міська рада постійно вкладає гроші в розвиток акушерства-гінекології, материнства, дитинства.  В минулому році і першому кварталі цього року вже 300 тисяч вкладено для апаратури для пологового будинку номер 2».

У лікарні розповідають: допомагають також і благодійники. Хто продуктами харчування, хто меблями. Спеціальне обладнання, натомість, з кожним днем вдосконалюється. Відтак, виникає потреба регулярно його оновлювати.

ВІКТОР КМІТА, головний лікар міської лікарні №2:

 «Ці всі речі ми потихенько плануєм і купляєм. Я не можу сказати, що ми стоїмо на місці, ми постійно оновлюємся. Так, є фінансові труднощі як в державі, так і фінансові труднощі в нас. Але, поряд з тими фінансовими труднощами, я хочу сказати, що в нас дуже багато є різних організацій, які нам допомагають».

Додамо: «Свято сім’ї в очікуванні дитини» наразі святкують лише у Тернополі.

залишіть коментар