Зовсім без політики пройшло останнє недільне віче

Автор:     Опубліковано: 1 Квітня 2014 о 09:56    299 переглядів

 

 Недільне віче в Тернополі вперше без політичних гасел та закликів. Не говорили ні про Крим, ні про вибори. З піснями, з сльозами на очах та траурними стрічками на прапорах- сотні зібрались, аби вшанувати пам’ять Небесної Сотні. Цими днями минуло сорок днів з часу жорстоких розстрілів на Майдані.

 

« Сьогодні душі Небесної Сотні стають поряд з Героями Крут, Героями УПА, з Героями козацької війни»

Чи не вперше віче пройшло майже у повній тиші. Після того, як  отці відправили панахиду – жоден з політиків на сцену так і не вийшов. Сьогодні не до гасел. Про це знають навіть найменші.

 « Щоб всі згадали про всіх загиблих людей»

Пані Віра і сама була на Майдані і друзів відправляла. Не всі повернулись з мирної акції живими.

п. ВІРА:

” Дуже багато, і я сама відбула на Майдані. Постраждало багато знайомих, з сусіднього села хлопчик, що загинув, Назарко, 17-ти річний, всі знали його. Є знайомі, що загинули»”

Попри сумні настрої не всі можуть забути про політику. Пан Володимир впевнений, Небесна Сотня загинула не даремно. Головне зараз для країни, не дозволити окупантам забрати у нас незалежність.

п. ВОЛОДИМИР:

«Зупинятися не треба, і не боятися російської імперії, а протистояти їм гідно і надійно»

Традиційне недільне віче було ще й найкоротшим. Після спільних молитв та гімну, який разом співали сотні, розійшлись. Справи політичні вирішили обговорити вже наступного тижня.

залишіть коментар