ФК «Тернопіль» однією ногою вже у Першій лізі

Автор:     Опубліковано: 19 Травня 2014 о 21:27    440 переглядів

Хоч до завершення другого кола Чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги залишилось зіграти 4 матчі,ФК «Тернопіль» однією ногою вже у Першій лізі. Якою бачить свою команду керівництво клубу після підвищення у класі – далі. Дві виїзних та дві домашніх гри залишилось зіграти «муніципалам» у другому колі Чемпіонату України з футболу, щоб було зрозуміло: підвищиться у класі команда нашого міста чи ні. Завдання, яке поставило керівництво клубу на початку року перед гравцями дуже близьке до здійснення. Якщо «футбольний Бог» буде на боці «муніципалів», головний тренер тернополян й надалі залишатиметься вірним своїм обіцянкам.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

 «Не будемо ми сходити з своєї дороги. Будемо дальше йти по цих напрацюваннях. Будемо працювати тільки з обласними футболістами і з тернопільськими. І дальше цього року, ми не знаємо яка в нас буде ситуація по лігах. Чи виграємо щось. Все попереду. Але однозначно будемо запрошувати вихованців тільки тернопільського футболу. Це на сьогоднішній час. Ну, і хотілось би, щоб десь в наступному чемпіонаті і зараз ми доказали, і ще раз підтвердили той ракурс і вам, що ми не є футболісти тільки для того, що проїдати гроші або не боремся за результат».

Керівництво тернополян вже підготувалось до наступного сезону і виготовило абонементи на матчі. Відрізняються вони не лише кольором, а й ціною. Адже вихід у Першу лігу потребує більше коштів та відповідно підтримки від вболівальників.

АНДРІЙ ДМИТРІВ, директор ФК «Тернопіль»:

«Найдорожчий абонемент буде коштувати 300 гривень. Це з розрахунком, якщо на 20 домашніх матчів це в середньому 15 гривень за матч. Друга цінова категорія – абонемент вартістю 250 гривень. 20 матчів, це в середньому 12,5 грн. матч. І найдешевші абонементи – 200 гривень. Це пропуск і вхід на стадіон на цілий рік. Собівартість получиться в порядку 10 гривень відвідування кожного матчу».

Керівництво команди готує сюрприз для вболівальників, якщо ФК «Тернопіль» здобуде путівку в Першу лігу. Деталі, поки що не розголошують.

АНДРІЙ ДМИТРІВ, директор ФК «Тернопіль»:

 «Ми розглядаємо варіанти урочистого святкування виходу нашого клубу в Першу лігу. Тобто детальніше – нам треба виконати це завдання».

Щоб 100% виконати завдання, ФК «Тернопіль» повинен перемогти  «Шахтар-3», обіграти «Макіїввугілля». Не програти дніпродзержинській «Сталі» та здобути три очки у матчі з київською «Оболонню». Поєдинок зі столичною командою запланований на 18:00 22 травня. Гра відбудеться на центральному стадіоні нашого міста.

залишіть коментар