Кому скаржитися на продаж алкоголю після 22 години?

Автор:     Опубліковано: 12 Травня 2014 о 17:51    761 переглядів

Не прибирання сміття, захаращення території при здійсненні стихійної торгівлі, самовільні земельні розкопки, боротьба з незаконними графіті,  контроль за дотриманням заборони торгівлі спиртними напоями після 22 години, продаж тютюну та алкоголю неповнолітнім  –  цим займаються тернопільські муніципальні полісмени.  І попри революційні події в Україні цього року таких порушень вони назбирали не один десяток.

СЕРГІЙ ВОЛКОВ, начальник міського управління муніципальної поліції:

 «За порушення правил благоустрою склали 135 адміністративних протоколів. З них 71 стосовно стихійної торгівлі. За торгівлю алкоголем після 22 години складено 15 протоколів. В тому числі: 7 протоколів за продаж неповнолітнім і  8 – після 22 години».

Також співпрацюють з правоохоронними органами. З  міліцією забезпечують громадський порядок. З ДАІ карають тих, хто паркується на газонах. А виконавча служба допомагає «заохотити» порушників сплатити штраф.

СЕРГІЙ ВОЛКОВ, начальник міського управління муніципальної поліції:

«За перший квартал було винесено 41 990 грн. штрафів і сплачено було 25 619 грн., що склало 61%».

Допомагають у роботі управлінню  і самі тернополяни. Повідомляють про незаконне встановлення автопричіпів для торгівлі чи літніх майданчиків без погодження міськради, порушення громадського порядку та про діяльність грального бізнесу. До слова, поскаржитись муніципальним полісменам можна за номером телефону 40-41-67.

залишіть коментар