Сьогодні курці сигарети обмінювали на цукерки

Автор:     Опубліковано: 31 Травня 2014 о 07:15    198 переглядів

Забрати цигарку у курця і дати йому цукерку  намагалися волонтери у центрі місті. Сьогодні у Тернополі відбулася профілактична акція до Всесвітнього Дня без тютюну.  За здоровий спосіб життя сьогодні агітували соціальні служби міста та області. Обміняти цигарку на цукерку закликали курців волонтери у центрі Тернополя. Такий захід відбувся  вже не вперше.

ЕДУАРД ГРІШИН, провідний спеціаліст обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді:

«З року в рік ми міняємо цигарки на цукерки. Тобто в людини, яка вживає тютюн ми до неї підходим. Наші волонтери до неї підходять і пропонують їй відмовитись від вживання за цукерку.».

Не зашкодив проведенню акції і дощ. Хоч волонтери ховалися від опадів під накриттям, кілька сигарет їм все ж вдалося забрати у перехожих. Погода, за словами Едуарда Грішина, на їхньому боці.

ЕДУАРД ГРІШИН, провідний спеціаліст обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді:

«Погода на нашому боці. Вона не дає людям палити».

Профілактичну акцію «Обміняй цигарку на цукерку» провели до Всесвітнього Дня без тютюну, який відзначають 31 травня. За словами Едуарда Грішина, захід спрямований на захист від наслідків куріння, пасивного впливу тютюнового диму, збереження та зміцнення здоров’я населення.

залишіть коментар