Третього червня в Україні стартує ЗНО

Автор:     Опубліковано: 29 Травня 2014 о 23:30    631 переглядів

Цими вихідними вчорашні школярі гулятимуть випускний, а вже з наступного тижня більшість з них увійдуть в статус абітурієнтів. У вівторок стартує другийетап вступної кампанії – зовнішнє незалежне оцінювання.

Починаючи з наступного тижня, абітурієнтам доведеться згадувати все, що вивчали раніше. Вже 3 червня в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання. Перше тестування – з іноземних мов.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:

«В нас в переліку є 4 іноземні мови: англійська, німецька, французька та іспанська. На англійську мову зареєстровано майже 2 тисячі абітурієнтів. Значно менше – на німецьку мову. Це, практично, в 10 разів менше. А іспанська мова – лише 8 абітурієнтів зареєструвалися. Французька – лише 14 абітурієнтів з області.

Загалом в області цього року зовнішнє незалежне оцінювання здаватимуть понад 7 200 осіб. Предметів – 11. Найбільше абітурієнтів, каже Юрій Шайнюк, мають намір скласти тестування з української мови та літератури. Цей предмет, нагадаємо, є обов’язковим до здачі.  В області створили 20 пунктів тестування: по 2 – в Бучачі та Кременці, 4 – у Чорткові та 12 – в Тернополі.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:

«Понад 100 людей пройшли навчання, наради. Забезпечено медичний супровід тестування. Адже можуть бути різні такі нестандартні ситуації. Створено умови, і будуть створені умови для дітей з особливими потребами».

Безпосередньо в день тестування не забудьте взяти з собою ручку з пастою насиченого чорного кольору, а також – усі необхідні документи.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:

«Це документ, що засвідчує особу – паспорт або свідоцтво про народження, в залежності, по якому документу вони реєструвалися, сертифікат Українського центру і це, власне, запрошення».

Можна прихопити з собою воду у прозорій пляшці. А от використовувати якісь технічні засоби чи шпаргалки суворо заборонено. Минулого року на порушеннях впіймали десять осіб. У такому випадку, каже Юрій Шайнюк, абітурієнт покидає аудиторію, і, відповідно, втрачає можливість скласти обраний предмет.

Додамо, прохідний бал для вступу цього року залишається той же, що і минулого: 124 – з непрофільних та 140 – з профільних предметів.

залишіть коментар