Цього року в армію призвуть найбільше юнаків за останнє десятиліття

Автор:     Опубліковано: 22 Травня 2014 о 19:28    578 переглядів

НаТернопільщині триває весняний призов. За останні 12 років він – найбільший. Майже 1300 хлопців від 18 до 25 років запросять виконати свій  обов’язок перед Батьківщиною. Призов на строкову службу до Збройних Сил України стартував на Тернопільщині 1 травня. Майже 1300 юнаків з області відберуть на службу в армію. Призвати таку велику кількість хлопців, каже виконувач обов’язків обласного комісара, виникла потреба через ситуацію, яка склалася в державі. Проте під кулі солдатів не посилатимуть.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в.о. Тернопільського обласного комісара:

«Ми знаходимось в стані війни з сусідньою державою і тому відповідно збільшується кількість людей. Але ці призовники не плануються призиватись для ведення бойових дій. Вони плануються піти на заміщення тих військовослужбовців, яких після демобілізації їхні посади будуть вивільнятись».

Наразі в яких військах проходитимуть службу призовники з нашої області – невідомо, каже Володимир Катинський.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в.о. Тернопільського обласного комісара:

 «Куди будуть відправлятися інформації немає. Чекаємо з дня на день план відправки до військових частин».

Призов триватиме до 31 липня. Також Володимир Катинський наголосив на тому, що продовжується мобілізація і тих, хто в армії вже служив.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в.о. Тернопільського обласного комісара:

 «Добровольців вистачає. Але, по різним причинам деякі люди – ті, хто має захищати Батьківщину, починають шукати різними методами, як ухилитись від служби в армії. Ми цих людей будемо виявляти і висвітлювати в засобах масової інформації для того, щоб кожна родина, кожен район і в цілому ціла область знала своїх «героїв»».

Проти таких героїв, зазначив Володимир Катинський порушуватимуть і кримінальні справи. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі.

залишіть коментар