В День Героїв у Тернополі на годину перекриють рух

Автор:     Опубліковано: 22 Травня 2014 о 19:30    289 переглядів

Одягти вишиванку та долучитися до ходи  і тим самим відзначити День Героїв, який святкують 23 травня в Україні, закликають усіх патріотів. Відзначати День Героїв у Тернополі розпочнуть з виставки ескізів пам’ятника Небесній Сотні, який планують встановити у нашому місті. Висловити свою думку стосовно кожної представленої роботи зможуть усі охочі.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник управління культури і мистецтв міськради:

 «З 13:00 у арт-галереї на Сагайдачного – відкрита експозиція макетів, ескізів, форескізів і ідей, які представляють пам’ятник Небесній Сотні. Я б хотів запросити всіх тернополян, скористатися цією нагодою, подивитися. Адже там буде врахована кожна думка тернополянина і будуть визначені ті люди, які будуть приймати врешті-решт в подальшому проектуванні пам’ятника Небесної Сотні».

Також, завтра відбудеться вже традиційна хода у вишиванках від проспекту Степана Бандери вулицею Руською до Театрального майдану.  Тож рух транспорту впродовж години на цих вулицях буде перекрито.

 ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник управління культури і мистецтв міськради:

 «В 17:30 всі підтягуються до літака, де формується колона, колона вшанування Героїв. Тобто, бажано всім прийти у вишиванках, так, як у нас це все стало традицією на Тернопіллі. І учасники конкурсу патріотичної пісні будуть в ході брати участь і відтворювати ті пісні, які відтворюють українську героїку ».

Завершаться урочистості концертом патріотичної пісні на Театральному майдані та покладанням квітів до монументів В’ячеславу Чорноволу, Степану Бандері і Ярославу Стецьку.

залишіть коментар