Діти мріють про мир та хороші оцінки

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2014 о 23:00    458 переглядів

 Діти мріють про мир та хороші оцінки

ПІДВОДКА: Подарунки, вистава, привітання, галерея та нагородження за перші успіхи – таким був День захисту дітей в Тернополі.  Проте про усе це  по черзі далі.

В діток у їхній день ми спитали – чого би бажали найбільше.

РОМЧИК і КОСТЯ :

“Весна. Літо”.

СОФІЙКА:

« Щоб стати міцною, здоровою, гарно вчитися»

А в цих двох малюків бажання аж надто дорослі. Ці діти – бачили війну на власні очі. Вже місяць, як з вагітною мамою втекли до Тернополя з рідного Слов’янська. Їхні бажання сьогодні однакові.

ГАННУСЯ:

” Хочу, щоб в мене була здорова сестричка, щоб у мене було багато друзів, щоб тато був здоровий, щоб Україна була вільною і незалежною”.

 ЯРОСЛАВ:

« Щоб була здорова сестричка, і щоб Україна була незалежна».

 Ця мама також зі Слов’янська, розповідає – залишила рідний дім, аби її восьмирічна донечка не бачила, як над головою літають військові літаки.

ЛІДІЯ ІВАНОВА:

 « Пояснювала, так як було, моя мала взагалі це з балкону бачила, міську раду, на якій зняли прапор України, збили герб, повісили російський прапор. Ввечері ми бачили, як  вони мастили  мішки з піском, місця для снайперів облаштовували – то вона все це бачила. Ще був такий випадок, коли вони поставили російський прапор – вона взяла маленький свій прапорець України і поставила на балконі, я не відразу і помітила, кажу, що ти робиш, це небезпечно».

 Сьогодні перша грамота для цієї дівчинки. Таня вже 5 років – художниця. Показує нам свою гордість у колекції.

ТАНЯ ЛУК’ЯНЕНКО:

« Моя улюблена робота ось ця, бо тут Небесна Сотня, ці хлопці померли, щоб підтримати Україну, вони тут тримають її і підтримують тих людей, які тут живуть»

Взагалі дитячий день цьогоріч був не традиційним. Навіть для найменших – головна тема сьогодні події в країні.

 СЕРГІЙ НАДАЛ – міський голова Тернополя:

 « Судячи по тому, що діти малюють, що говорять – то вони знають дуже добре все, а головне, що з самого дитинства ростуть патріотами, коли на останніх дзвониках першокласники співають гімн України – ніхто їх цьому не вчить, ніхто не примушує, то це вже багато про що говорить»

 

Цими вихідними для дітей планували найрізноманітніші заходи – від акцій з подарунками до першої в місті велоестафети для маленьких. Проте через погодні умови – вуличні розваги були змушені відмінити.

залишіть коментар