У Тернополі зібралися водоканалівці з усієї області

Автор:     Опубліковано: 28 Червня 2014 о 08:30    355 переглядів

Об’єднатися заради взаємодопомоги. У «Тернопільводоканалі»  в рамках Дня відкритих дверей приймали колег зі всієї області. Приїхали і представники Асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія». До слова, як розповів керівник тернопільського комунального підприємства Володимир Кузьма,  ще раніше водоканалівці 4 областей: Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та  Івано-Франківської, утворили своєрідне регіональне представництво згаданої асоціації. Разом, переконаний чиновник, легше впоратися з нагальними проблемами, особливо, малим, районним водоканалам. Це показує і досвід  наших європейських сусідів.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

«Ті проблеми, з якими стикаються наші колеги з менших населених пунктів на місцях, вони досить часто вже є розв’язані нашими спеціалістами, оскільки потенціал підприємства обласного, міста, звичайно ж, набагато більший. Ми з радістю, з готовністю, надаємо необхідну як інформаційну підготовку, так і якісь технічні рішення тих чи інших проблем».

ЮРІЙ ЖЕРЛІЦИН, в.о. президента Асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»:

«Великі Бірки – от у них є 650 абонентів. Директору цього підприємства – по великому рахунку, я його прекрасно розумію. І директор, і зварювальник, і головний інженер, і економіст – все це в одному. Але він повинен забезпечити водою, відповідно до вимог санітарних, так би мовити».

Об’єднавшись, простіше боротися і з негараздами фінансовими, вважає Володимир Кузьма.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

«Ви самі прекрасно розумієте, що на сьогоднішній день водоканал якогось невеличкого містечка чи селища навряд чи може претендувати на отримання якоїсь серйозної інвестиції чи кредитної позики від серйозних фінансових установ. Коли вони виступають в ролі якогось формалізованого суб’єкта на рівні регіону, ця імовірність стає набагато ширшою. Відповідно, є можливість залучити кошти для вирішення проблем регіону».

Є і проблеми, які спільні для всіх: неякісне очищення каналізаційних стоків, потреба у модернізації систем водопостачання та водовідведення, недосконала законодавча база. Відтак, у «Тернопільводоканалі» сподіваються: подібні зустрічі стануть доброю традицією.

 

залишіть коментар