До кінця тижня ремонт дороги Тернопіль-Львів планують завершити

Автор:     Опубліковано: 22 Липня 2014 о 20:30    816 переглядів

Заплановані ділянки доріг, які цьогоріч повинні привести до ладу у нашій області ремонтують. Чи не найпроблематичніший на Тернопільщині вважають автошлях Тернопіль – Львів над яким зараз працюють дорожники поблизу населених пунктів Цицори та Покропивна.

БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області

«Ви на власні очі зараз бачите частину виконання цього плану – це автомобільна дорога Львів – Тернопіль, надзвичайно важлива для нашої області. Транзитна дорога, дорога товарів, пасажирських перевезень. Ви спостерігали раніше на 109 кілометрі відбувається фрезерування покриття, де цього тижня буде влаштовано нижній шар, згодом верхній шар. Тут ви бачите нове, сучасне покриття, яке закриється поверхневою обробкою і помаленьку ми приведемо Львів – Тернопіль до європейського рівня».

Допоки асфальтували одну із ділянок дороги Тернопіль-Львів, водіям доводилось або чекати, або ж об’їжджати місця, де ведуться ремонтні роботи. Проте траплялись і такі водії, які ігнорували знаки та виїжджали на смугу по якій рух заборонено.

ВАСИЛЬ СКУРАТІВСЬКИЙ, головний інженер ТОВ «Техно-буд-центр»

«Влітає. Просто не повага до роботи. Вот що обідно. Немає в державі тих коштів. То хоч шанувати під час роботи. Оця ось рана вона вже не залікується. 5 годин тримали рух, щоб пустити транспорт. Асфальт не вистигає при такій температурі. Дуже тяжко. Там стоїть один регуліровщик, там другий регуліровщик. Пускають по черговості праву смугу і ліву смугу, і все».

Зараз водії менше нарікають на трасу Тернопіль – Львів. Кажуть, цією ділянкою їхати набагато краще.

ОЛЕКСАНДР, водій

«Порівняно з тим, як було – дуже добре. Ще б зробити всюди так».

Обидві ділянки траси Тернопіль-Львів коштуватимуть області більше чотирьох мільйонів гривень. Загалом на ремонт автошляхів цьогоріч планують витратити понад 11,5 мільйонів.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації

«В цьому році ми значну частину коштів перенаправили на дороги державного значення. І так, крок за кроком, ми будемо відновлювати дорожнє покриття і робити все для того, щоб наші дороги були в належному стані».

Над ремонтом дороги працює понад 40 одиниць техніки. Роботи на автошляху Тернопіль-Львів планують завершити вже до кінця цього тижня.

залишіть коментар