Переселенці зі Сходу готові вести бізнес у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 14 Липня 2014 о 20:05    594 переглядів

Підтримати наших краян-підприємців зі Сходу та посприяти їм у веденні бізнесу у Тернополі готові у міськраді. Натомість, вважають в мерії, для нашого міста це – додаткові інвестиції в економіку та нові робочі місця. Не проти вести свою справу тут і самі переселенці.

ОЛЕКСАНДР ТОЛСТОГУЗОВ, переселенець зі Сходу:

«Среди нас есть люди малого и среднего бизнеса, которые бы хотели остаться здесь, которые бы хотели перенести сюда свое производство. Я думаю, что это благосклонно скажется и для города, создание рабочих мест, ну и, естественно, для нас, потому что мы, каждый самостоятельно, не прося особо помощи в государства, постараемся наладить свой быт». 

Прозвучали вже і перші пропозиції. До прикладу, стосовно відновлення роботи фарфорового заводу.

БОГДАН ПЕТРІВ, переселенець зі Сходу:

«Я приїжджав сюди вже не один раз. Колись, якщо візьмеш чашку або блюдце тернопільського, то видно було, що це тернопільських фарфор. Ну а зараз він повністю на колінах. Допустим, я міг би сприяти тому, щоби відродити тернопільський фарфоровий завод. Все виробництво, всю технологію, всі, як кажуть, починаючи із глини, каоліна, де брати, що брати, як робити – все це ми вмієм, знаєм».

Міський голова Сергій Надал розповідає: ще раніше до Прем’єр-міністра України міська рада надіслала звернення із пропозицією: в зв’язку з тим, що більшість промислових підприємств чи підприємств військово-оборонного комплексу на Сході або зруйновані, або працюють в режимі надзвичайного стану, перенести ці об’єкти в Тернопіль. Адже і місця, і кваліфікованих кадрів у нас – достатньо.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Стосовно переведення великих підприємств, державних – це обов’язково мусить бути добра воля на це керівництва держави. І сьогодні ми маєм унікальний шанс відновити роботу комбайнового заводу на території міста Тернополя. Звичайно, це може бути не комбайновий завод, але виробничі площі, які придатні для того, щоб робити там будь яке виробництво. Маєм шанс відновити фарфоровий завод. Відгукнувся приватний бізнес в першу чергу, тому що він найбільш гнучкий. Люди, рятуючи своє життя, виїжджають звідти, переїжджають в наше місто. Разом з собою вони хочуть перевезти і свою роботу, і готові тут вкладати свої кошти».

В міській раді запевняють: в свою чергу, готові у всьому сприяти –  від виділення приміщень до оформлення необхідної документації.

залишіть коментар