Ректор педуніверситету розповів про боротьбу з хабарництвом у виші та оприлюднив свої статки

Автор:     Опубліковано: 21 Липня 2014 о 19:27    761 переглядів

У педагогічному університеті – скандал за скандалом. Останнім часом публікації деяких громадських діячів, в яких представників університету звинувачують в хабарництві, небажанні брати на роботу інвалідів, присвоєнні чималих зарплат – не рідкість. Своє бачення ситуації продемонстрував журналістам очільник вишу Володимир Кравець. І якщо дечого ректор не заперечує, до прикладу, історії з помилкою в дипломах чи  з випадками отримання працівниками вишу хабарів, то інше називає несправедливою критикою, яка псує репутацію університету. Як от інформацію про майно, яким він, начебто, володіє.

ВОЛОДИМИР КРАВЕЦЬ, ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Лот №1: квартира бухгалтера економічного університету в селі Петриків. Приписана ректору педуніверситету. Лот №2: квартира бухгалтера педуніверситету. Це ж є на сайті. Лот №3: квартира на Острозького. Я не знаю взагалі, це новий будинок, я цього будинку не знаю».

Аби бути цілком «прозорим», Володимир Кравець озвучив, яке майно йому належить. За його словами, це – дві квартири у Тернополі, дача під Збаражем, збудована у  1987 році, і 2 автомобілі, однак, запевняє очільник педуніверситету, старші і дешевші, ніж було зазначено. Розказав також і про свою зарплату.

ВОЛОДИМИР КРАВЕЦЬ, ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Весь – 18 тисяч. Я плюсую сюди потім ще пенсію і стипендію».

Спростував Володимир Кравець й звинувачення у небажанні брати на роботу людей з обмеженими можливостями.

ВОЛОДИМИР КРАВЕЦЬ, ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«У нас було 7 чоловік зайвих. Але частина звільнилася, один – помер. Інспектор під впливом когось приписує: «Громадянин Кравець ознайомився з даним протоколом». А я його не бачив. «В моїй присутності права йому роз’яснено, з Конституцією, статтею, ознайомлено. Однак громадянин Кравець відмовився надавати пояснення та підписувати протокол». І це подається в суд».

З якою метою поширюють таку інформацію, ректор педагогічного сказати не може.

ВОЛОДИМИР КРАВЕЦЬ, ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Як мені сказали, це просто задурно не буває. Комусь це треба. Кому треба – я не знаю. Правоохоронні органи – теж не знають. Я і не хочу знати. В мене є мій колектив, який мекне вибрав, який мене поки що ще підтримує».

 

2 Comments

  • “Лот №3: квартира на Острозького. Я не знаю взагалі, це новий будинок, я цього будинку не знаю»,-стверджує Кравець, прототе в іншому інтерв’ю (http://lypa.com.ua/2014/07/21/rektor-ternopilskoho-peduniversytetu-pro-seks-skandal-habari-i-majetok-video/#comment-3179) зізнається:
    “У моєї дружини квартира на вулиці Острозького, там 53 квадратних метри.”
    Про зарплату ректор кажуть: «Весь – 18 тисяч. Я плюсую сюди потім ще пенсію і стипендію». Чудово, а відколи це стипендія стала частиною ректорської зарплати? Чи не з того часу, як ректор став змушувати викладачів занижувати оцінки, аби економити стипендіальний фонд?

  • Кравець:«Як мені сказали, це просто задурно не буває. Комусь це треба. Кому треба – я не знаю. Правоохоронні органи – теж не знають. Я і не хочу знати. В мене є мій колектив, який мекне вибрав, який мене поки що ще підтримує». Москалі колись казали:”‘это нужно не мертвым, это нужно живым”. А ми кажемо це потрібно мертвим, які віддали своє життя на майдані за те, щоб такі корупціонери не наживалися за державний кошт, не принижували викладачів, змушуючи їх платити хабар за продовження трудового контракту і не псували молодь, привчаючи їх до хабарництва.

залишіть коментар