Розслідування зґвалтування трьома міліціонерами п’ятнадцятирічної дівчини може затягнутися на місяці

Автор:     Опубліковано: 10 Липня 2014 о 20:42    993 переглядів

Розслідування, щодо зґвалтування 15-річної дівчини працівниками одного із райвідділів міліції Тернопільщини триває. Сьогодні правоохоронці розповіли, що вдалося з’ясувати за час слідства.

Прокуратура розслідує справу за фактом зґвалтування неповнолітньої дівчини трьома міліціонерами. Правоохоронці теж не сидять на місці. Вони кажуть, вдалося з’ясувати практично всі деталі ночі з 28 на 29 червня.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, заступник начальника – начальник слідчого управління УМВС України в області

«Ми відслідкували всіх осіб, які були разом з цією дівчинкою впродовж вечора, впродовж ночі до 11 ранку. Ми можемо зараз ствердно сказати про те, що є люди – її знайомі, з якими вона була постійно впродовж ночі до 11 ранку. В який момент могли троє працівників міліції на машині возити і ґвалтувати – ми такого моменту не знайшли».

Олександр Богомол каже, ніхто не відкидає факт зґвалтування неповнолітньої. Проте важко встановити час, коли це сталося.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, заступник начальника – начальник слідчого управління УМВС України в області

«Попередньо, вона знаходилась біля райвідділу і в райвідділ не заходила і знаходилась біля тих людей, які були з нею. Тобто з тими хлопцями. Ці хлопці підтверджували. Ми їх опитували на початках. Вони детально допитувались в прокуратурі області. Тобто, за тою інформацією, що в нас є від свідків, вона знаходилась постійно в полі зору людей. Важко сказати, я не буду стверджувати, що її не ґвалтували, бо не маю права. Але важко знайти той період, коли це здійснювалось».

Олександр Богомол каже, поставити крапку у цій історії зможуть не скоро. Розслідування таких кримінальних проваджень затягується на місяці, через проведення складних  експертиз.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, заступник начальника – начальник слідчого управління УМВС України в області

«Там черга на півроку вперед, але ми домовляємось в таких критичних ситуаціях, щоб зробили скоріше – за місяць-півтора. І відповідно прийняте, яке буде рішення стосовно працівників міліції, це може ще місяць пройде, може два».

Справу кваліфікують, як особливо тяжкий злочин. Проте, через недостатню кількість доказів нікого з підозрюваних не затримали. Їх відсторонили від роботи. Триває розслідування.

залишіть коментар