Тернопільські правоохоронці вкотре поїхали на Схід

Автор:     Опубліковано: 8 Липня 2014 о 08:40    558 переглядів

 На Схід України вже втретє поїхали тернопільські правоохоронці. Там вони замінять своїх колег, які вже більше місяця забезпечують охорону громадського порядку, служать на блокпостах, контролюють рух  транспорту.В обласній міліції переконують: охочих було чимало.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України  в Тернопільській області:

«Сьогодні виїжджають і слідчі, сьогодні виїжджають і оперативні працівники міліції, і працівники УБОЗу, і працівники патрульної служби. З кожною ротацією появляється такий дух патріотизму, дух духовності, дух відповідальності і вірності присязі». 

АНДРІЙ ФІРМАН, заступник начальника міського відділу міліції:

«Дуже багато є таких, які виявили бажання поїхати. Скажем, зробити той якийсь свій внесок. Я повинен бути зі своїм особовим складом, для підтримки. Можливо, десь щось підказати, дати якусь пораду».

Начальник одного із райвідділів Тернопільського УМВС:

«Звичайно, ми добровільно їдемо. Скажу за себе: я вважаю, що будь-який керівник підрозділу своїм особистим прикладом має показати своїм працівникам себе дійсно в справі такі неординарній. Це люди з певним практичним досвідом роботи,  і життєвим досвідом, які, звичайно, можуть більш адекватніше і мудріше поступити в таких нестандартних ситуаціях».

За словами Василя Облещука, управління внутрішніх справ забезпечило правоохоронців лише табельною зброєю та патронами. Решту, від спорядження до продуктів харчування та медичних засобів,  придбали меценати та небайдужі городяни.

АРСЕН ГУДИМА, завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини ТДМУ ім. І. Горбачевського:

«Стандартний армійський джгут в вигляді смуги, може накладатися самостійно на будь-яку ділянку тіла при зовнішній крововтраті. Це є перев’язочний пакет на основі еластичного бинта. І є універсальний перев’язувальний пакет, розроблений він в Ізраїлі. Це одночасно і бинт, і пов’язка, і джгут, і засіб для тамування відкритого пневмотораксу».  

ГРИГОРІЙ ГОЛОВАТИЙ, голова обласної ветеранської організації «Асоціація ветеранів УМВС України»:

«Зараз ми зібрали більше 20 тисяч. Ми закупили для хлопців 45 пар чобіт і продукти харчування: консерви м’ясні і овочеві. Розробили воїни-афганці пам’ятку-послання, як вести себе в бою, як поводитись з населенням. Тобто, люди, які пройшли вогонь і бачили смерть, вони підготували». 

Самі ж міліціонери вважають: насамперед у будь-якій ситуації слід залишатися людиною. Разом з тим, діяти оперативно, мудро, виважено, та не піддаватися на провокації.

Провести правоохоронців у дорогу прийшли родичі та друзі. У декого на очах – сльози. Кажуть: хвилюються неймовірно, однак щиро сподіваються, що їхні рідні приїдуть цілими та неушкодженими.

ОЛЬГА СМОЛЯРСЬКА, мати одного з правоохоронців:

«Ніколи не думала, що я свою дитину буду проводити на війну. Навіть не сподівалася, що може таке вже бути в нас. Я не думала, що наші діти так можуть, наш народ, що так може за себе постояти».

Перед виїздом кожного з бійців благословив священик, а самооборонівці подарували вервечки.

залишіть коментар