У тернопільських рибалок – свято

Автор:     Опубліковано: 11 Липня 2014 о 19:33    1 022 переглядів

У цю неділю в Україні відзначатимуть День рибалки. Літній сезон – це час відпусток і золота пора для риболовлі. Осередком цього хобі у Тернополі є став, куди сходяться посидіти з вудкою всі – від малого до великого. Спробували порибалити і наші кореспонденти.

У дощ, мороз та спеку; незалежно від політичної ситуації в країні – вони завжди тут. Із вудкою, снастями та непереборною любов’ю до риби. У пана Романа саме відпустка. Каже, це гарна нагода насолодитися улюбленою справою. Для хобі часу не шкодує й обов’язково приходить на став щодня. Захопився рибальством ще з дитинства і хоч заняття це не легке, запал з роками у нього не минає.

РОМАН, рибалка:

«Чищу місце, годую. Треба годувати, щоб рибу ловити. От день на день не попадає, так от бере риба часом, залежно від погоди, тиск міняється, риба не бере»

На відміну від свого колеги по хобі, пан Едуард рибалить відносно недавно. Всього кілька років. За цей час на його гачок потрапляла не одна рибина.

ЕДУАРД, рибалка:

«11.39- 11.47. В цьому році я щуку впіймав, і  плотички ловив маленькі. І ляща впіймав, 3,5 кг».

Вудкарі з досвідом усі рибні місця на тернопільському ставі, як правило, знають. Адже від місця дислокації часто залежить, з яким уловом вони підуть додому.

АРСЕН, рибалка:

«13.41- 13.47. Іду туда, там де катамарани плавають, до островка того.»

Як відзначатимуть свій День, рибалки теж уже визначилися. Довго придумувати ні місце, ні спосіб не довелося.

ВАСИЛЬ, рибалка:

«16.32-16.34. На рибалці, ну а де ж?»

До слова, День рибалки в другу неділю липня у нашій країні відзначають з 1995 року. Його вважають своїм професійним святом і працівники рибного господарства України.

залишіть коментар