За 27 дитячих майданчиків місто заплатить понад 400 тисяч гривень

Автор:     Опубліковано: 28 Липня 2014 о 10:39    529 переглядів

У різних мікрорайонах Тернополя встановлять однакові дитячі майданчики, кажуть у міськраді. Облаштування 27 атракціонів міській раді обійдеться у понад 400 тисяч гривень.

ГАННА МУЦА, заступник начальника міськогоуправління ЖКГ

«Майданчики всі майже однакового типу. Встановлюють їх дві фірми. Деталі може різні, але на загал вони ідентичні один одному».

Чимало дітвори грається на новому майданчику, який встановили і на подвір’ї на вулиці Петлюри, 10. Кожній дитині подобаються різні атракціони.

МИХАЙЛИК

«Горка. – Ти часто катаєшся на ній? – Ага».

АНТОН

«Тут тільки канат. – Тільки канат тобі подобається? – Угу. Всім канат подобається».

ОЛЕНКА та КАТЯ

 «Мені сподобався канат».

АРТЕМ

«Кожен час. Вони завжди лазять по тому канаті».

Трохи старші хлопці кажуть, на таких майданчиках їм гратися нудно.

АНДРІЙ та МИХАЙЛО

«Це для дітей. Нам нудно якось. Треба для дорослих щось побудувати».

Мешканка багатоповерхівки на вулиці Петлюри каже, у дворі її будинку такого майданчика нема. Проте дуже хоче, щоб такий на подвір’ї   з’явився.

ТЕТЯНА, мешканка вулиці Петлюри

«Побільше би таких дитячих майданчиків. В кожному дворі би поставили. Тому, що дітям немає де відпочивати, бігати. Ми живемо на Петлюри, 4 і в нас нема такого майданчика».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Заплановано поставити в 27 дворах 27 дитячих майданчиків. З них 13 вже встановлені. Решта будуть встановлені до завершення серпня місяця. Трошки маємо затримки по швидкості з тим, що не йде проплата через казначейство. І відповідно, відрядники нам роблять всі роботи в борг. Але я думаю, що всі заплановані 27 майданчиків будуть стояти».

Також міська рада виділила 1 мільйон 300 тисяч гривень на облаштування двох спортивних майданчиків, що на вулиці 15 Квітня та Коновальця. На них встановлять штучне покриття і огорожу. Майданчики відповідатимуть усім нормам і на них згодом займатимуться різними видами спорту.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!