Діти передали відеовітання військовим на Схід

Автор:     Опубліковано: 10 Серпня 2014 о 08:09    405 переглядів

Повертатись додому живими та з миром, просила малеча військовослужбовців. Аби надихнути бійців на Сході, маленькі патріоти записали для них відеопослання.

Щирі оченята цих дітей війну бачили лише з телеекранів. Та ще зовсім маленькі вони з впевненістю у голосі розповідають нам про солдатів, зброю й такий очікуваний мир. Для бійців там, на іншому кінці країни, маленькі патріоти записали відеопослання.

ІРИНКА, учасниця акції

«Я подякувала їм за те, що вони зберігають нашу Україну, що вони воюють за нас».

АЛІНКА, учасниця акції

«Бажала їм здоров’я, щоб їх ніколи не ранили, і щоб в нас було більше зброї, і ми вигравали».

ОЛЯ, учасниця акції

«Я їм бажала, щоб вони виграли, щоб вони були здорові і повернулися до своїх сімей».

Вихованці літнього християнського табору «Веселі канікули з Богом», розповідають організатори, систематично пишуть листи військовим. Цього разу вирішили показати усю силу їхньої підтримки – гімн України та свої побажання записали на відео.

Україні є за кого боротись, кажуть організатори. Вони також сподіваються, що підростаюче покоління стане гідним наступником, але вже у спокійний час.

СЕРГІЙ ЧУЙКО, волонтер

«Я думаю, що дуже буде добре, коли нашим воїнам ми передамо і їхні роботи, і наші воїни, зокрема тернополяни, зможуть побачити і почути, як дітки тернопільські до них звертаються».

РОМАН, голова Катехитичної комісії Тернопільсько-Зборівської митрополії

«Я читав багато листів, яких вони написали. І в дітей передається від дорослих, вони сприймають це, і вони мають тривогу за майбутнє України. Вони також сприймають і небезпеку, але мають тверду віру на свою молитву, на поміч вояків, що наша армія сильна, і на поміч того, що наш народ єдиний».

Близько 400 дітей із Тернополя та області просили військових повертатись живими і з миром українських військових. Серед них є навіть такі, чиї рідні опинились по той бік Дніпра.

ДІАНА, учасниця акції

«Ми в наших солдатів віримо, і ми їх не покинемо».

ОЛЕГ, учасник акції

«Хочу, щоб вони поверталися живими і з перемогою».

КАРОЛІНА та ЛЕСЯ, учасниці акції

«Хотіла, щоб нікого не вбивали на війні, я хотіла, щоб всі жили мирно, добре, щоб ангел всіх охороняв, щоб Бозя нікого не карала, щоб всі були чемні».

залишіть коментар