Тернопільські правоохоронці знову їдуть на Схід

Автор:     Опубліковано: 5 Серпня 2014 о 19:31    592 переглядів

Ще одну групу  правоохоронців відправили на Схід України. Там вони потраплять у розпорядження антитерористичного центру. Де служитимуть далі – визначать вже на місці. Чоловіки розповідають: забезпечені всім, чим треба.

АНДРІЙ КАЗНОВЕЦЬКИЙ, командир зведеного загону:

«Ми вже їдемо не ми перший раз. Це вже наша друга ротація. Знаємо вже, які умови, знаємо наші спецзасоби, було все перевірено. Повністю все. Так що ми захищені всім, чим необхідно. Настрій бійців бойовий. Всі готові захищати суверенітет України і цілісність держави».

На Сході правоохоронці замінять своїх колег, крім тих, які виявили бажання залишитися ще на один термін, кажуть в обласній міліції. Основні завдання – підтримка правопорядку та несення служби на блокпостах. Інколи – участь у зачистках звільнених від терористів населених пунктів.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України  в Тернопільській області:

«В основному, зведені загони формуються із числа добровольців. Шостий зведений загін, в основному, це їдуть люди, які виявили бажання добровільно виїжджати. Є розуміння і зі сторони батьків, родин, дружин. Вони розуміють те, що потрібно забезпечувати правопорядок. Бо кожен день звільняються населені пункти, звільняються міста та села. Йде мирний процес. Треба забезпечувати правопорядок».

Проводжати захисників у дорогу приїхали рідні та друзі.

 НАТАЛЯ, дружина одного з правоохоронців:

«Перший раз, коли він їхав, це для мене була дуже погана новина. В мене така істерика була. Ми навіть дуже посварилися перед його від’їздом, бо я не хотіла, щоб він їхав. Але що я могла зробити? Він і сам хотів їхати. Мусить хтось їхати. Як зараз всі повідмовляються, то хто буде захищати нашу Україну? Не може так бути. Хоча я не дуже хочу, щоб він туди їхав. Страшно».

Проводити чоловіка Наталя прийшла з маленьким синочком. Каже, хлопчик все відчуває і дуже сумує, коли тата з ним нема.

НАТАЛЯ, дружина одного з правоохоронців:

«Бачить фотографію, і такий сумний там сяде, і: «Тато».Сприймає так само. Він відчуває, що тата нема. Як він приїхав, то такої радості було, що мене навіть там не треба було».

На відправку прийшли і представники місцевої влади.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я дякую всім тернополянам, всім небайдужим, які постійно жертвують свої гроші для того, щоб підтримати українську армію. Працівники міської ради, депутати, працівники комунальних підприємств також зібрали свої особисті кошти. Сьогодні для тих, хто вирушить в ротацію, ми передали саперні лопатки, плащ-палатки, бронежилети, берци, інше обладнання, яке необхідне. На превеликий жаль, нема в достатній кількості наявності всього необхідного обладнання. Є таке, яке потрібно чекати тижнями. Тому те, що є готове, передаємо вже. Решту передаватимемо додатково».

Наразі, кажуть в обласній міліції, в зоні АТО знаходяться майже півтори сотні правоохоронців та військових з Тернопільщини. До виїзду трохи згодом готуються ще кілька десятків працівників міліції.

 

залишіть коментар