У надзвичайників Тернопільщини – нове керівництво

Автор:     Опубліковано: 7 Серпня 2014 о 21:19    267 переглядів

У Державній службі з надзвичайних ситуацій – нове керівництво. Новопризначеного начальника обласного управління представили місцевим рятувальникам 6 серпня.  Ним став тернополянин Віктор Маслей. У відповідній службі, на різних посадах, він працює з 1995-го. Останніх кілька років Віктор Маслей займав посаду першого заступника начальника управління.

ІВАН КРИСАК, перший заступник голови Тернопільської ОДА:

«На сьогоднішній день, вважаю, це – найкраща і найоптимальніша кандидатура, людина, яка себе зарекомендувала організатором. Він показує себе на зустрічах як перспективний,  молодий. Якраз той керівник, якого сьогодні хоче громада».

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник Управління ДСНС у Тернопільській області:

«Хочу запевнити, що колектив тернопільських рятувальників на сьогоднішній день є одним цілим, здатний виконувати будь-які завдання, які покладаються на службу. Ті традиції, які були започатковані, ми продовжимо. Ну і, звичайно, керівництво управління омолодилося.В молодих людей є нові ідеї, які ми постараємося втілити на користь держави, на користь служби».

Нагадаємо, в квітні цього року за особистим бажанням подав у відставку екс-головний рятувальник області Євген Лукавий. Його звернення оприлюднили на офіційному сайті. Там же він подякував усім за співпрацю. Причин свого рішення не називав.

залишіть коментар