За кого молиться місцева церква Московського патріархату?

Автор:     Опубліковано: 12 Серпня 2014 о 18:39    874 переглядів

 

 

 Обіцялись, але не прийшли. Під єдиною в місті церквою московського патріархату – собору Віри, Надії і Любові, сьогодні мали зібратись ті, хто проти, аби УПЦ і надалі була підвладною Росії. Проте крім міліції та журналістів не було нікого. Про безлюдний мітинг – далі Юля Медвідь

Про запланований пікет писали чи не всі Інтернет-видання міста. На зазначений час – під брамою церкви – близько десяти людей.  З них троє  – наші колеги та решта – міліція, яка би мітинг мала контролювати. Активістів ні через півгодини, ні через годину – жодного.

Прихожанка Олена, якраз вийшла з храму. Каже, їй байдуже до якого патріархату церква належить – аби за Україну молились.

ОЛЕНА, прихожанка:

“Взагалі політика з церквою не повинна, на мою думку, ототожнюватися, хоча церква повинна підтримувати державу свою і народ свій”.

Андрій, тут працює – каже політиці в цьому соборі місця немає. Щодня священики моляться не за підтримку якоїсь із сторін – а за мир.

АНДРІЙ, працює у церкві:

« Ну за всіх, аби війни не було, бо кожного вечора іде хресний хід, щоб війни не було»

Про  позицію церкви питаємо в її настоятеля. Стефан Балан каже – постійні звинувачення священиків московського патріархату у проросійській позиції – лише вигадка журналістів.

протоієрей СТЕФАН БАЛАН, настоятель собору:

«  Я думаю буде ще реакція офіційна на ці всі замовлення, які компрометують цю церкву, ієрархію нашу, священиків. Я так тільки коротко, що це все не правда, це все зацікавлені люди, котрі не хочуть миру в Україні, не хочуть, щоб був спокій в Україні і ще на релігійному ґрунті хочуть розпалити ворожнечу»

Нагадаємо, вже завтра обиратимуть головного  предстоятеля Української Православної церкви. Серед можливих кандидатів – двох віруючі Київського патріархату вважають агентами Кремля. Голосуватимуть таємно. Ім’я нового головуючого буде відомим у той самий день.

залишіть коментар