На Схід з Тернополя поїхав «Укроп»

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2014 о 00:29    831 переглядів

Зведений загін з десяти правоохоронців поїхав захищати Україну на Сході. Чи не для кожного з них ця поїздка – не перша. Відправили не з пустими руками. Окрім найнеобхіднішого: теплого одягу, білизни, засобів гігієни, їжі волонтери придбали для них і автомобіль.

РУСЛАН ЦАРИК, волонтер:

«Звичайний джип такий, скажем. Він не є броньований, бо часу нам не хватило цього зробити. Звичайний автомобіль. Ми передивилися, що можливо було – зробили, щоб він наших хлопців не підвів. Скажем так: від стану автомобіля залежить життя наших хлопців, які будуть на ньому їздити, будуть ним користуватися».

На позашляховик причепили номерні знаки з написом «укроп».

РУСЛАН ЦАРИК, волонтер:

«Як вони нас називають. Щоб вони здалека бачили, що це їде «укроп». Вони ж не можуть вимовити слово «українець», вони його бояться. Вони собі придумали «укроп». Ну то хай буде для них «укроп». Їм так простіше – хай буде простіше». 

Окрім небайдужих городян, коштами неабияк долучилася церква, каже Руслан Царик. Самі ж духівники застерігають місцевих від байдужості. Адже зараз як ніколи важливою є єдність усіх українців.

НЕСТОР, Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький (УПЦ КП):

«В нас, на жаль, дуже багато людей сприймають, що ці події, які відбуваються на Сході, від нас далеко і вони нас зовсім не стосуються, а вони більше стосуються людей, які по той бік Збруча. Насправді така думка в черговий раз підказує ворогам нашої державності те, що Україна розділена. Ця війна сталася не лише по волі Божій. Це попустив Господь для того, щоб об’єднати український народ».

Також волонтери передали на Схід і прапори України. Адже, кажуть, противників вони чомусь дуже лякають. Разом з тим, активісти закликають тернополян не сидіти, склавши руки, а, по мірі можливості, долучатися до допомоги військовим.

 

залишіть коментар