У Тернополі відкрили фотовиставку, де головними героями є діти

Автор:     Опубліковано: 5 Вересня 2014 о 19:00    770 переглядів

Виставка під назвою «JustArt» у нашому місті – вже втретє. Втім, розповідають організатори, якщо попередні два рази учасниками були дорослі, то цього разу моделями для світлин стали діти.

ДІАНА ГЕТУН, організатор проекту:

«Я вважаю, що в такому скрутному становищі, в якому зараз є наша країна, це є доволі цікавим. Оскільки кожному хочеться якось розрядитися, побачити щось світле, просто розслабитися і насолодитися якимось таким щастям, яке, я думаю, дають нам дітки».  

За словами Діани Гетун, зйомки тривали близько двох місяців. Над неповторними образами юних моделей працювало 11 творчих груп. В кожній – візажист, перукар та фотограф.  На допомогу прийшли також місцеві студії декору та магазини одягу. Спеціалісти розповідають: хоч робота з дітьми має свої труднощі, було і чимало приємних моментів. Адже хто, як не малеча, може дати чи не найбільший заряд позитивних емоцій.

НАТАЛІЯ БАБИЧ, перукар-стиліст проекту:

«Трошки складніше. Дітки трошки капризні. Але, одночасно, це є такий позитив. Діти безпосередні. Мені подобаються такі різні проекти. Людина розвивається, шукаєш нові ідеї».

НАДІЯ РОТМАН, фотограф проекту:

«Вони можуть в любий момент розплакатися і не захотіти фотографуватись. Велика подяка батькам тих діток, що були присутні на зйомці. Тобто, без них я б не справилася. Якби на фотостудії мене лишили з дітьми саму, я не знаю… Це було б дуже довго».

Цікава така фотовиставка і тим, переконані її учасники, що демонструє рівень майстерності того чи іншого спеціаліста. Загалом представили 132 фото. До участі у зйомках залучили 44 дитини. Юні моделі діляться: хоч деколи і було важко, фотографуватися – сподобалося.

СОФІЯ, модель:

«Спочатку ми пішли в перукарню, нам робили зачіску. Потім ми пішли робити макіяж. Потім ми пішли на наше місце і почали там фотографуватись. Мені подобається позувати. Взагалі, я мрію стати моделлю».

Подивитися на «дитячі» фото можна буде до 24 вересня в Українському домі «Перемога»

 

залишіть коментар