Вишколи для добровольців на Тернопільщині проводитимуть воїни-афганці

Автор:     Опубліковано: 30 Вересня 2014 о 19:10    773 переглядів

Тактику, інженерно-саперну справу, курси надання долікарської допомоги в умовах ведення бойових дій – всього цього навчатимуть добровольців воїни-інтернаціоналісти на базі дитячого табору «Лісова пісня» у селі Борщівка на Лановеччині. Там запрацював центр з вишколу майбутніх бійців добровольчих батальйонів та учасників загонів самооборони.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області

«Сьогодні відати належне ветеранам афганцям які започаткували цей вишкіл, саме ви пройшли те горно війни, жорстокої війни де гинули люди. Саме ви маєте той досвід, можливість передати цим молодим людям, цим молодим патріотам. Саме в цьому вишколі формується наше майбутнє».

  СЕРГІЙ ЛІСОВИЙ, голова Тернопільської обласної спілки ветеранів Афганістану

    «Вчителями будуть наші колишні бойові офіцері, які пройшли війну в Афганістані, а також  будуть пенсіонери спецпідрозділів, які мають колосальний досвід».

Після урочистого відкриття центру до навчань приступила перша група з 30 добровольців. Вишкіл для них триватиме 10 днів.

   «МОРЖ», учасник навчань

   «Доля привела до того, що наша держава, ненька Україна, в серйозній небезпеці. І створений для цього табір для підняття патріотизму, бойового духу, щоб захищати свою неньку Україну. Практика покаже нам життя, саме основне взяти інформацію, підтягнути фізичні і моральні якості і бути готовому захищати свою неньку Україну»

   ІВАН СУТА, підполковник організації «Тризуб» ім. С. Бандери

«В нас одна ідея – звільнити Україну від окупанта. Все те, що демілітаризовано треба зробити так, щоб все-таки в людині виростав воїн. Щоб просто був мужчиною».

Добровольців забезпечують проживанням, харчуванням та всім необхідним під час навчань.

За матеріалами:
СЗГ УМВС України 
в Тернопільській області

залишіть коментар