За попередніми даними, міліціонери 15-річну не ґвалтували

Автор:     Опубліковано: 30 Вересня 2014 о 19:30    715 переглядів

Винні чи ні? У прокуратурі оприлюднили деякі результати розслідування двох резонансних справ за участю правоохоронців, які трапилися цього літа. Йдеться про начебто зґвалтування неповнолітньої дівчини та загибель під колесами 19-річного Миколи Брегіна. 

Історія про зґвалтування неповнолітньої сколихнула Тернопільщину ще в кінці червня. Нагадаємо, тоді і сама 15-річна, і її мати запевняли: над дівчинкою познущалися троє працівників міліції. Як повідомили в прокуратурі, хоч розслідування планували завершити ще у вересні, проте дослідження, яке проводить Одеський інститут судово-медичних експертиз, ще не закінчене. Втім, дечим експерти таки поділилися: за попередніми даними, вини правоохоронців – немає.

 ОЛЕГ ГАЛИЦЬКИЙ, заступник прокурора Тернопільської області:

«Як повідомив експерт, сліди біологічного походження працівникам правоохоронних органів не належать» .

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Дочекаємся ми висновку і будем вже приймати рішення після надходження висновку експертизи».

Натомість в іншій резонансній справі – факти не на користь міліціонера. Нагадаємо, у ніч на 8-ме липня поблизу села Стриївка Збаразького району правоохоронець автомобілем збив 19-річного Миколу Брегіна, після чого втік, залишивши того помирати просто на дорозі, у чому згодом зізнався. З його слів, хлопець лежав на проїжджій частині.  І хоч слідство, кажуть в обласній прокуратурі, все ще триває, вже є висновки судово-медичної експертизи.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Ця версія, яка була висунута працівником міліції про те, що потерпілий лежав на проїжджій частині дороги і він наїхав на лежаче тіло, вона, фактично, цими експертизами, які на даний момент вже завершені, спростовуються. Тобто, висновок судово-медичної експертизи конкретний: потерпілий в момент первинного контакту з автомобілем перебував у вертикальному або наближеному до вертикального положенні».

Наразі на стадії завершення остання із експертиз – судово-трасологічна. Після цього у прокуратурі мають намір передати кримінальне провадження з обвинувальним актом до суду. Підозрюваний наразі перебуває на волі. Адже вніс призначену фемідою заставу у розмірі 35 тисяч гривень.

 

залишіть коментар