До кінця року у Тернополі хочуть відремонтувати ще кілька дворів

Автор:     Опубліковано: 30 Жовтня 2014 о 21:20    222 переглядів

У Тернополі продовжують оновлювати прибудинкові території. Цьогоріч ремонту вже дочекалися близько двох десятків дворів. На Братів Бойчуків, 5 оновлення вже підходить до завершення. За словами міського голови Сергія Надала, аби відреконструювати прибудинкову територію, знадобилося понад 760 тисяч гривень, втім, і об’єм робіт – чималий. Адже ремонту, кажуть в міськраді, цей двір не бачив, напевно, не одне десятиліття.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

Тут йде повністю капітальний ремонт, заміна бордюрів, тротуарів, повністю заміна шару асфальту і водовідведення. Останні 15 років, по суті, двори ніхто не ремонтував. Такі двори, які ми зробили в цьому році, 21 двір, в нас є список таких дворів у Тернополі, які треба робити близько сотні. За рік можемо зробити, максимум, 25 дворів. Це – враховуючи можливості і технічні, і можливості грошові: скільки є в бюджеті грошей».

До кінця року у міській раді мають намір відремонтувати ще кілька дворів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це заїзд Бродівська-Лук’яновича, біля гуртожитків, Дружби, 7 і Галицька, 52-56. Це великий будинок, біля якого десятки років завжди були нарікання, що стояли великі калабані».

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технічного нагляду міськради:

«Станом на сьогоднішній день на при будинковій території Дружби, 7 проводяться роботи з асфальтування проїзду. На Галицькій, 52 проводяться роботи з асфальтування тротуару і підготовчі роботи для асфальтування проїзду. Тобто десь буквально завтра-післязавтра, ну або на наступному тижні, ті двори буде закінчено».

Крім того, каже Ярослав Копча, нещодавно завершили капітальний ремонт міжквартального проїзду з вулиці Богдана Лепкого на Братів Бойчуків. Тепер оновлюють в’їзд і з вулиці 15-го квітня.

 ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технічного нагляду міськради:

«Проведено роботи з фрезування. І буквально десь на наступному тижні, при сприятливих погодних умовах, буде влаштоване асфальтобетонне покриття».

Приблизно через 2 тижні, якщо погода сприятиме, у міськраді планують завершити і ремонт вулиці Оболоня. Загалом на оновлення доріг та прибудинкових територій з міської казни цього року виділили понад 35 мільйонів гривень.

залишіть коментар