На Сході близько 70% людей займають проукраїнську позицію

Автор:     Опубліковано: 10 Жовтня 2014 о 20:06    213 переглядів

Директор лялькового театру та батько п’ятьох дітей. Втім, це – в житті мирному. Коли на рідну землю прийшли непрохані гості, Ігор Чайківський вступив в лави добровольчого батальйону «Донбас». У боях провів кілька місяців, був безпосереднім учасником подій під Іловайськом. Розповідає: серед мешканців Сходу проукраїнськи налаштованих – близько 70 відсотків. Проблема лише в тому, що брати до рук зброю вони не поспішають.

ІГОР ЧАЙКІВСЬКИЙ, боєць батальйону «Донбас»:

«Они сидят – и лишь бы не было войны. Пусть кто-то другой пойдет, я не могу. Приходишь в освобожденный город: «Ой, а у меня – то, а у меня – то».  А когда я говорю такому человеку: «А у меня инфаркт был, и я, не смотря на это, пошел. И это – не героический поступок. Это – моя позиция, это – моя точка зрения», – всё».

Усі, хто зараз захищає Україну на передовій, переконаний боєць, –  справжні герої.

ІГОР ЧАЙКІВСЬКИЙ, боєць батальйону «Донбас»:

«Все, кто находиться сейчас на передовой, – это истинные патриоты своей страны. Потому что, как показала практика, армия за 23 года была уничтожена полностью. Она не способна защищать свою страну». 

Люстрацію, переконаний Ігор Чайківський, потрібно провести і серед вищого військового керівництва. Дії якого, зокрема, під час  проведення бойових операцій біля Іловайська, боєць розцінює не інакше як зраду.

ІГОР ЧАЙКІВСЬКИЙ, боєць батальйону «Донбас»:

«Этим должно заниматься расследование военной прокуратуры. И должно заниматься этим быстро, как мне кажется. Это своего рода люстрация, только в Вооруженных Силах».

До слова, тільки за офіційними даними, у боях під Іловайськом загинуло 107 українських патріотів.

 

залишіть коментар