Тернопільська «Самопоміч» передала медикаменти та теплі речі в зону АТО

Автор:     Опубліковано: 21 Жовтня 2014 о 19:32    244 переглядів

В зону АТО відправили допомогу з-за кордону. Медикаменти та теплі речі із Франції привезло об’єднання «Самопоміч». Його представники розповідають: на прохання Семена Семенченка гуманітарну допомогу передадуть батальйону «Донбас». За домовленістю з ворогуючою стороною, куртки отримають близько сотні українських бійців, які зараз перебувають у полоні сепаратистів.

ВІТАЛІЙ СЕМЕНЮК, представник ГО «Самопоміч» на Тернопіллі:

«Куртки надали французькі МЧСники. Куртки зроблені з досить якісної шкіри. Також вони мають зимову підкладку для того, щоби було тепліше в них. Вони не пропускають ні холоду, ні вологи. І тому, я вважаю, що вони будуть досить потрібні цим хлопцям».

Також на Схід передали й індивідуальні аптечки.

 ВІТАЛІЙ СЕМЕНЮК, представник ГО «Самопоміч» на Тернопіллі:

 «Ми передаємо індивідуальні пакети, в які входять шприци, входять обезболюючі засоби, перев’язочний матеріал, пластирі, ну і все, що таке необхідне при якихось маленьких операціях».

В майбутньому активісти мають намір відправити на Схід медичне обладнання, функціональні ліжка, візки та милиці для травмованих, а також термобілизну. До слова, тернопільським відділенням об’єднання «Самопоміч» була надана допомога не лише батальйону «Донбас», а й тернопільським правоохоронцям.

 ОЛЕГ НИТКА, заступник голови міського осередку ГО «Самопоміч»:

«Зокрема, 19 жовтня на Схід, для того, щоб брати участь в АТО, вирушила група тернополян, правоохоронців, які звернулися, власне, до нас з проханням про надання допомоги. І їм було також надано, як куртки, так і медичні засоби для того, щоб, скажем, проходити там службу. Все, що, по можливості, могли, те й надали».

Дякують представники місцевої «Самопомочі» і тернополянам, які придбали  квитки на концерт гуртів «Тріода» та «Дзідзьо». Позаяк всі кошти з продажу білетів були використані, аби  привезти допомогу в Україну.

 

залишіть коментар