У Тернополі збирають теплі речі для солдатів та дітей зі Сходу

Автор:     Опубліковано: 29 Жовтня 2014 о 18:49    409 переглядів

Другий склад Логістичного центру допомоги бійцям АТО розпочав роботу ще у вересні.Кожного дня, кажуть волонтери, туди приходить, в середньому, близько десятка людей. Усі принесені ними речі на складі сортують. Частину відправляють нашим військовим. Окремо волонтери передають допомогу і для мешканців Сходу, зокрема, для малечі з тамтешніх дитбудинків.

ОКСАНА НАНІШВІЛІ, волонтер:

«Збираємо все буквально. І білизну, і іграшки. От ми зараз для дитячого будинку Щастя: це і білизна дитяча, і ковдри, і взуття. В нас є одяг. Причому, ми сортуємо і від 1 місяця до року, і від 3 до 6, до 12. Все, що люди приносять, в нас нічого не пропадає. Ми все сортуємо і віддаємо в хороші руки. Ми спілкуємося багато з різними волонтерами з міст, де зараз окуповані, скажемо, де є біда. Відповідно, ми до потреб пересилаємо туди, куди саме найпотрібніше на даний час».

Тим, хто на Сході, кажуть волонтери, зараз вкрай необхідні теплі речі. Зокрема, нашим військовим, окрім іншого, потрібна термобілизна. Пригодяться також теплі шкарпетки, шапки чи светри. А взагалі, на складі раді всьому, що принесуть. За словами Оксани Нанішвілі, бувало, що люди віддавали навіть тюлі чи скатертини. Втім, запевняє жінка, стане у нагоді буквально все. На Схід волонтери стараються передавати хороші речі – аби людям, що їх вдягатимуть, не було соромно. Однак знаходять застосування і тим речам, які для носіння непридатні: їх, до прикладу, ріжуть на стрічки і вплітають у маскувальну сітку. Або ж шиють маскувальні костюми для бійців.

ОКСАНА НАНІШВІЛІ, волонтер:

«Чесно, спочатку сумнівалися, що з того вийде. Але коли получилося, коли вділи – дійсно, получилося не гірше, ніж продають в магазині за 1300 гривень. Приходять дівчата, сідаємо на диван. Є коробочка, де нитки, ножиці. Я сортую, потім ті речі, які нам підходять по кольору і по властивостях, ми відбираємо. Ріжуть на лєнточки і шиють».

Теплі речі регулярно передають на Схід. До коробок, каже Оксана Нанішвілі, прикріпляють дитячі малюнки, які присилають чи не з усієї області. Нагадаємо, склад знаходиться на вулиці Академіка Дністрянського, 10.

 

 

залишіть коментар