Астрологи розповіли, яким буде 2015-й

Автор:     Опубліковано: 31 Грудня 2014 о 20:15    383 переглядів

За східним календарем 2015 – рік дерев’яної синьої кози. Астрологи кажуть, що для країни він стане періодом утвердження. Адже здобула незалежність Україна також у рік кози. Яким ще буде 2015-й знають наші кореспонденти.

Хоч рік коня ще триває і зберігає за собою можливість тупнути копитом, на носі вже рік кози. А він, за словами експертів, для українців має бути успішним, роком змін та досягнень.

ІВАН КРУП’ЯК , астролог

«Цей рік вісьмірки. Тому що, якщо додати всі суми: один і п’ять, то є шість, а два, то є вісім. А вісім, це рахується найщасливіше число на сході. А так як ми маємо проблеми на сході України, то певно найбільшим щастям для нас усіх буде – це припинення війни і початок відбудови того всього, що зараз сталося».

Позитивною ознакою 2015-го є й те, що він є роком саме дерев’яної кози. Іван Круп’як каже: дерево символ коріння. Пізнання своїх коренів, історії та єдності народу – головні мотиви такого року.

ІВАН КРУП’ЯК , астролог

«Рік дуже пізно починається, аж 19 лютого згідно східного циклу – це найпізніший рік, це рік плодів. Значить, пора збирати ті каміння, які ми пороскидали. І пора збирати плоди, які ми виростили і виховали на протязі певних років. Всі мають повернутися до знання свого коріння».

Астролог наголошує, енергетика року кози – поміркована, шляхетна, вперта та, інколи, непередбачувана. Проте, для українців – спокійна.

ІВАН КРУП’ЯК , астролог

«За зороастрійським календарем 21 числа, березня, почнеться рік вола. А це теж рік, який символізує таку  продуктивну, але спокійну енергетику».

Тому головне набратися терпіння, миру та повернути глибинну єдність народу. А спокій за календарем забезпечений.

залишіть коментар