Тернопільські правоохоронці вкотре поїхали на Схід

Автор:     Опубліковано: 23 Грудня 2014 о 19:09    585 переглядів

Ще десятеро тернопільських правоохоронців поїхали на Схід, щоб нести службу в зоні проведення антитерористичної операції. В зведений загін увійшли працівники карного розшуку та УБОЗу.

ОЛЕГ ГУДАК, начальник сектору управління карного розшуку УМВС України в Тернопільській області:

«З метою забезпечення завдань, які поставлені перед нами керівництвом управління, а також Міністерством, з метою розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, а також будемо приймати участь на блокпостах».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВС України в Тернопільській області:

«Є добровольці, є бійці, які готові нести службу, які можуть нести. І ми знаємо, що майже всі ви вже раніше несли службу в зоні АТО. Вам хочу побажати стійкості, мужності. Хочу побажати доброго товариського плеча збоку, розуму, виваженості. Тому що, знаєте, ті люди, які живуть на Сході, вони дивляться на нас, скажемо… По одягу зустрічають, але по розуму проводжають».   

На Схід бійці поїхали не з порожніми руками. Цього разу вони мають ще й особливу місію. Вже кілька місяців тернопільські правоохоронці опікуються дітьми з Новоайдару, які залишилися без батьківського піклування. І ось тепер для сиріт з місцевого будинку-інтернату повезли подарунки від Святого Миколая, зібрані силами усіх небайдужих.

СТЕПАН ЯЦУХ, начальник управління карного розшуку УМВС України в Тернопільській області:

«Веземо їм особливі подарунки. Я думаю, що їм буде приємно там отримати із Тернопільщини ці подарунки, тому що наших дітей душі і серця в одному ритмі б’ються з тими дітьми, які знаходяться в зоні АТО, і в непростий час проживають там, де проходять бойові дії».

РУСЛАН, волонтер:

«На кожну дитину ми зібрали окремі подаруночки, випекли Святих Миколайчиків. Дуже багато одежі дитячої, повністю нової». 

Передадуть правоохоронці і гуманітарну допомогу для земляків, які зараз несуть службу в зоні проведення АТО. Самі ж бійці зведеного загону запевняють: завдяки спільними зусиллями громади та міліції наразі забезпечені усім необхідним.

 За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

 

 

залишіть коментар