«Автомайдан Тернопіль» проти сміттєвої люстрації

Автор:     Опубліковано: 21 Січня 2015 о 21:18    428 переглядів

З початку Євромайдану вони стояли за правду в столиці. Коли хвиля гніву докотилася до тернопільських держустанов, почали дбати про порядок в нашій області. Організували місцеві блок-пости, блокували виходи з будівлі облдержадміністрації. Так уже рік ідейно, а 10 місяців офіційно діє громадська організація «Автомайдан Тернопіль». Далі був Крим, зона АТО, допомога переселенцям. З травня до сьогодні тернопільські автомайданівці відвезли на Донбас близько 70 тонн вантажу, придбали 3 і відремонтували 2 автомобілі нашим бійцям. Організували для вояків приготування куті та вареників нашими господинями.

ПАВЛО КУРГІН, заступник голови ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Жіночки написали якісь листи-побажання і написали свій номер телефону. І от боєць 128-ї бригади віддзвонюється по тому номеру, дякував за смачні вареники і виявилося, що вони в сусідньому селі живуть: господиня з с. Смиківці, пані Неля, а він – з Романового Села. І він каже: «Я чекаю тоді ще на картоплю з сиром», зробив замовлення. А ми йому її доставимо, нема жодних проблем».

«Автомайдан Тернопіль» наголошує,що грошей на допомогу вони не збирають. Бо коли спробували, виявилося, що значно легше попросити бізнесменів купити ту чи іншу необхідну річ. Не займаються наші автомайданівці і люстрацією, принаймні сміттєвою. Оскільки не розуміють, чому так звані активісти роблять це не відкрито, а в масках. Ще й викидають посадовців, які не завдали місту шкоди. В результаті, у жертв такої «люстрації» починаються проблеми зі здоров’ям.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Чому ці громадські організації займаються цією люстрацією? Хто, по перше, дав їм ці повноваження, раз? Яким чином відбувається ступінь вини тої людини, яку вони люструють? Хто надає права і хто їм підказує це робити? Тобто в мене і в наших хлопців, з громадської організації побратимів таке враження, що просто це усувають негідних їм людей. Припустимо, є ватажок, який каже: «Хлопці, біжіть туди, зробіть того, викиньте того». Потім вспливає: виявляється, в нас є якийсь там комітет, який очолює людина, яка має 6 судимостей. Взагалі шикарно. Ще й комітет, який займається анти- якоюсь там корупцією».

Дмитро Гайдуцький просить також не ототожнювати їхню організацію із Всеукраїнським об’єднанням «Автомайдан». Каже, в них навіть логотипи різні.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Це вихідці з нашої громадської організації, які були нашими активістами. Просто в нас розбіглися дороги стосовно призначення тої чи іншої людини на посаду заступника начальника ДАІ. Ми не хотіли того призначення, а ці люди сказали, що він їм потрібен. Вони його призначили. Тепер ми бачимо, що відбувається, ми вже мали гіркий приклад – ми їхали в АТО і бачимо, що відбувається з цим заступником. Ми прописані в Тернополі і наші всі хлопці з Тернополя. Та громадська організація не є тернопільською. Це є осередок від київського «Автомайдану».

Також «Автомайдан Тернопіль» проводить акції в підтримку українців за участю молоді. Започаткували в школах куточки АТО. Направляють члени організації і численні запити у різні провладні органи.

  • Хто підказує ? Совість і власна гідність, Діма, гідність і совість. Напевно вони тобі не властиві, якщо ти того не знаєш.

залишіть коментар