Податківця, який вимагав хабара, триматимуть під вартою

Автор:     Опубліковано: 6 Лютого 2015 о 19:30    570 переглядів

Податківцю, якого нещодавно впіймали на хабарі, обрали запобіжний захід. Тернопільський міськрайонний суд задовольнив клопотання прокуратури області та визначив для посадовця тримання під вартою терміном на 2 місяці.

ВІКТОР ОСКОРІП, старший прокурор відділу прокуратури Тернопільської області:

« Водночас, як того вимагає чинний КПК України, підозрюваному обрано заставу в розмірі 275 тисяч гривень. На даний час відомостей про те, що він сплатив цей розмір застави в нас немає, тобто, не надходило. Також судом відсторонено податківця від займаної посади строком на 2 місяці».

Санкція статті, за якою підозрюють посадовця, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Нагадаємо, працівника одного із відділів Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції нещодавно затримали під час отримання ним хабаря від одного з підприємців.

ВІКТОР ОСКОРІП, старший прокурор відділу прокуратури Тернопільської області:

«Вимагав у підприємця неправомірну вигоду в сумі 20 тисяч гривень за зменшення обсягу виявлених порушень та сум донарахувань у бюджет за наслідками проведеної ним перевірки. Передача грошових коштів відбулася в одному із закладів громадського харчування міста Тернополя. Посадовця затримано безпосередньо після отримання ним грошових коштів».

 

залишіть коментар