У Теребовлі внук вбив бабусю через гроші

Автор:     Опубліковано: 18 Березня 2015 о 19:02    439 переглядів

На Тернопільщині спиртне знову призвело до трагедії. У Теребовлі 26-річний внук вбив бабусю через те, що та відмовилася дати йому грошей на випивку. Батько чоловіка не проживав із сім’єю, мати померла, відтак бабуся виховувала його разом з молодшим братом. Останній навчається у Тернополі, і у рідному містечку буває нечасто. Старший же ніде не працював, є неодруженим, а ще – полюбляє випити. Саме пристрасть до алкоголю, вважають правоохоронці, стала чи не основною причиною трагедії. Того дня старенька навідріз відмовилася вкотре дати внуку грошей, здогадуючись, що той витратить їх на спиртне. Це призвело до сварки.

СЕРГІЙ КРЕТА, начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в області:

«Ця сварка, мабуть, послужила основною причиною для скоєння цього вбивства. Десь, в пориві люті, він накинувся на бабусю з ножем і наніс їй декілька ударів, два з яких були смертельні, оскільки ніж попав в серце».  

Зрозумівши, що скоїв непоправне, підозрюваний сам подзвонив у міліцію, після чого спробував накласти на себе руки.

СЕРГІЙ КРЕТА, начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в області:

«Порізав собі вени, намагався порізати артерію на горлі. Але вчасно приїхали працівники міліції, які зупинили цей процес самогубства, і, власне, зберегли йому життя».

Свою вину, кажуть в обласному управлінні внутрішніх справ,  підозрюваний повністю визнає. Відповідно до статті 208 Кримінального Кодексу чоловік затриманий та наразі перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.  За скоєне йому може загрожувати до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

 За матеріалами СЗГ УМВСУ в Тернопільській області

 

залишіть коментар