Тернополянам розповіли, як не потрапити в тенета шахраїв

Автор:     Опубліковано: 22 Червня 2015 о 13:50    402 переглядів

Тернополянам розповіли, як не потрапити у тенета шахраїв. Безкоштовний семінар на таку тематику організували активісти громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» у рамках свого проекту «Безпечне місто». Розповідають: спонукали до цього численні скарги людей та загрозлива частота випадків шахрайства.

ОЛЕГ НИТКА, заступник керівника міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Дуже часто до нас звертаються люди, навіть там, зокрема, в службу безкоштовної юридичної консультації.  Як по телефону, так і з карточок людей знімають гроші. Люди самі запитували. Просто звернулися до нас і запитували, чи можна провести якусь роз’яснювальну роботу, як вберегтися від таких шахраїв».

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Ми звернулись в міліцію. І справді, лише з початку цього року зареєстровано вже сотні випадків саме таких шахрайств. Відповідно, дуже важко міліції розслідувати ці речі, бо, як правило, це – карточка, зареєстрована на якусь підставну особу, гроші знімаються десь в Запоріжжі чи на Сході. Відповідно, фактично, ні одного випадку ще поки що не вдалося розслідувати. Тому ми вважаємо, що такі речі потрібно просто попереджувати».

На семінар, здебільшого, запросили людей старшого віку. Адже саме їх, кажуть організатори, обманути чи не найлегше. Цього разу заняття присвятили мобільній безпеці. Для цього зі Львова запросили спеціаліста одного з мобільних операторів. Загалом учасниками семінару стало кілька десятків осіб.

ЛЮДМИЛА, учасниця семінару:

«Я сама попала в таку ситуацію, шахрайську. Так що, я думаю, люди повинні знати, які бувають неприємності в житті».

В громадській організації сподіваються: учасники майстер-класу почуватимуть себе більш спокійно та захищено і зможуть поділитися своїми знаннями з рідними та друзями. Детальнішу інформацію можна дізнатися за номером 52 27 27.

 

 

залишіть коментар