Тернополяни першими завершують будівництво фортифікаційних об’єктів на Сході

Автор:     Опубліковано: 16 Червня 2015 о 20:58    481 переглядів

У квітні цього року Міністерство оборони перед кожною областю поставило завдання будівництва фортифікаційних споруд на Сході. Тернопільські будівельники у містах Золоте і Попасна вже завершують зведення військово-опорних пунктів. Вони здають об’єкти швидше інших областей.

 СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Хочу зазначити, що станом на сьогоднішній момент, ми говоримо про те, що 2 об’єкти в місті Золоте, а також 1 об’єкт в місті Попасна ми здаємо вже 100 %, більше того – є відповідне перевиконання завдань відповідно до доручень Міністерства Оборони».

Держава на будівництво кожного об’єкту виділила майже два з половиною мільйони гривень, але будівельні компанії витратили більше, ніж передбачалося. Тому, зазначає Степан Барна, на даний час шукають додаткові кошти. Проте, це не є основною проблемою.

 ТАРАС ЮРИК, народний депутат України від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка»:

«Зведення фортифікаційних споруд – це суцільні проблеми. Тому ніхто не нарікає, розуміють, що нелегко, що непросто, особливо, коли не знаєш в яку хвилину може на тебе впасти зверху міна – оце основна, напевно, проблема, яка є, яку, на жаль, жодними ані законодавчими ініціативами, ані будь-якими іншими діями врегулювати поки що неможливо».

Будівельників у зоні АТО захищають правоохоронці. Днями провели перевірку їхньої роботи на території Луганської області. Начальник УМВСУ в Тернопільській області каже, наші міліціонери з поставленими завданнями справляються.

 ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Фортифікаційні споруди майже закінчені. Здійснюється їх і охорона, і організація роботи, і зведений загін тернопільської міліції в Попасній виконує всі завдання, які покладаються на них центром Антитерористичної операції. Суттєвих зауважень від керівництва Управління Міністерства Внутрішніх Справ в Луганській області до наших правоохоронців немає. Це приємно».

До слова, довжина фортифікаційних споруд, які мають звести тернополяни –  більше 16 кілометрів. Над цим працюють близько півтори сотні будівельників.

 

залишіть коментар