В ОДА – виставка, присвячена тернополянам в АТО

Автор:     Опубліковано: 18 Червня 2015 о 20:20    653 переглядів

Виставку про наших земляків, які захищають цілісність держави на Сході, відкрили днями у холі Тернопільської облдержадміністрації. В експозиції представлено 30 світлин. Фото, розповідають в ОДА, надали у секторі зв’язків з громадськістю обласного управління внутрішніх справ.

ОЛЕГ УДИЧ, начальник відділу інформаційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації:

«Під час планових ротацій тернопільських міліціонерів робляться ці фотографії. В основному, це  все тернопільські хлопці, які виїжджають на Схід для оборони, для участі в Антитерористичній операції. Ця виставка стала результатом спільного проекту обласної державної адміністрації та, в даному випадку, управління внутрішніх справ в Тернопільській області». 

Жахіття війни на Сході демонструють і уламки боєприпасів. Це – рештки того, чим сепаратисти обстрілюють українських військових.

В облдержадміністрації кажуть: будуть раді й іншим матеріалам на таку тематику.

ОЛЕГ УДИЧ, начальник відділу інформаційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації:

«Зокрема, ми хочемо працювати з військовими журналістами, ми хочемо працювати з іншими державними чи силовими відомствами, які перебувають, чи відправляють, чи делегують своїх працівників на Схід. І я думаю, що на наступний тиждень або через тиждень ця виставка буде поновлена. Фотографії не пропадуть, є задум зберегти їх в приміщенні обласної адміністрації, прикрасити ними якісь порожні стіни, для того, щоб ми завжди мали згадку про теперішні події».

Додамо, за інформацією обласного управління внутрішніх справ, з початку АТО на Донбасі  побувало вже понад 800 тернопільських правоохоронців-добровольців.Перший зведений загін працівників міліції вирушив на Схід у квітні 2014-го. А в липні туди почали їздити бійці новоствореного батальйону спецпризначення «Тернопіль».

 

 

залишіть коментар