Тернопільські будівельники впоралися з частиною оборонних об’єктів

Автор:     Опубліковано: 29 Липня 2015 о 21:11    537 переглядів

Тернопільські будівельники завершили зведення частини фортифікаційних об’єктів на Сході. Нагадаємо, на Тернопільщину поклали будівництво чотирьох військових опорних пунктів в Луганській області. На двох об’єктах оборони, у місті Золоте, з роботою вже впоралися.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми сьогодні можемо говорити про те, що два об’єкти з чотирьох передано на баланс Міністерства оборони. Ми маємо відповідного рівня фортифікаційні споруди, котрі дадуть можливість захистити наших військових і зберегти їхні життя. Для нас сьогодні – це надзвичайно важливе питання. Бо сьогодні якраз стоїть питання – краще захищати нам свої позиції тут, аніж захищати їх десь там, за Збручем. Саме тому ми висловлюємо слова вдячності кожній будівельній компанії, котра долучається до будівництва фортифікаційних споруд».

На згаданих об’єктах трудилися працівники двох тернопільських будівельних компаній.

ІВАН, майстер однієї з будівельних фірм:

«Для збільшення обороноздатності України викопано 1500 метрів окопоів, поза 100 метрів місць для стрілків, поза 20 укриттів. Сказали, що витримують нормально. Снаряди витримують від пушок, від «Градів».

«Досить якісно зроблені. Дякую. Ці споруди можуть зберегти нам життя. Якщо є техніка і можливості, то вони виготовляють краще, як ми. Тому що вони є професійні будівельники, а ми – звичайні мобілізовані солдати».

Будівельники ще однієї фірми наразі виконують додаткові роботи на двох об’єктах у Попасній. Впоратися з ними сподіваються вже невдовзі.

 

залишіть коментар