На Сході користуватимуться ще одним авто з Тернополя

Автор:     Опубліковано: 7 Серпня 2015 о 21:26    458 переглядів

Ще один автомобіль з Тернополя поїде на Схід. Транспорт придбали волонтери зі Складу допомоги воїнам АТО, що на вулиці Дністрянського.

ТАРАС БІЛАН, керівник Складу допомоги воїнам АТО:

«Це автомобіль, передбачений для невеличких підрозділів. Тобто, є диверсанти, скажімо так. І на «ГАЗ-66» перекрити певний район досить важко. Тому хлопці попросили невеличку машину, дизельну, яка може швидко рухатися. Відповідно, ми їм організували таку машину. Попереду двоє, багажник ми повністю забираємо. Зверху вони встановлять або крупнокаліберний кулемет, або кулемет Калашникова. І таким чином можна швидко пересуватися, для того, щоб блокувати диверсійні групи, які, можливо, просочуються в наш тил».

Купували авто за кордоном. Вже тут, в Україні, підготували машину до відправки: дещо відремонтували та замінили.

ТАРАС БІЛАН, керівник Складу допомоги воїнам АТО:

«Вона готова до відправки. Тобто, що ми доробляли: ми поміняли всі фільтри, всі масла, два пильники поміняли, хлопці зробили. Там де-не-де пофарбували. З боків навіть трохи подряпана, погнута. Але це на її бойові властивості не спливає. 2 HDI, потужний двигун, дизельний. Саме основне – щоб двигун і колеса».  

За словами Тараса Білана, придбали легківку за кошти небайдужих тернополян. Загалом автомобіль разом з підготовкою обійшовся приблизно у 1200 доларів.

 

залишіть коментар