Прокурора, який вчинив смертельну ДТП, звільнили

Автор:     Опубліковано: 7 Серпня 2015 о 21:23    478 переглядів

В свій час ці події викликали серед громадськості певний резонанс. І от тепер розслідування даних кримінальних проваджень іде до завершення, кажуть у прокуратурі. Мова йде про трагедію, яка трапилась у Шумську на Водохреща. Тоді директор одного з підприємств, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, збив двох неповнолітніх та зник з місця ДТП. 17-літній Юрій Ящук загинув. Його подруга – отримала травми.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області:

«На даний момент по вказаному кримінальному провадженні підозрюваному обраний запобіжний захід. Його позбавлено права на час слідства керувати транспортними засобами. І найближчим часом, в цьому місяці, кримінальне провадження буде скероване до суду з обвинувальним актом для розгляду».  

Розслідують і смертельну ДТП за участю працівника прокуратури. Нагадаємо, заступник прокурора Кременецького району, кермуючи у стані алкогольного сп’яніння, не розминувся з зустрічним авто. Від отриманих травм водій останнього помер у лікарні через декілька днів.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області:

«У вказаному кримінальному провадженні також проводиться досудове розслідування слідчим відділом прокуратури області. І воно також знаходиться на стадії судового завершення. Вказаний працівник моїм наказом звільнений з органів прокуратури за вчинення ганебного вчинку».

Борються, запевняють у прокуратурі, і з корупцією. За останні 7 місяців до суду скерували 37 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про корупційні злочини. Серед притягнутих до відповідальності, звітують, держслужбовці, міліціонери, податківець, посадовці органів місцевого самоврядування, працівників медустанов. Факти корупції виявляють у різних сферах. До прикладу, нещодавно, розповідають в прокуратурі, на хабарі впіймали керівника одного з обласних комунальних підприємств, який разом з тим, є депутатом обласної ради.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області:

«Отримав неправомірну вигоду в сумі 30 тисяч гривень за сприяння одному із приватних підприємців у подальшому фінансуванні робіт по утепленню будинків із місцевого бюджету. Йому, відповідно, був обраний запобіжний захід – взяття під варту, з визначенням розміру застави у сумі 200 тисяч гривень».

За словами Олександра Мартинюка, викривають і прояви корупції під час виконання мобілізаційних заходів.  Так, на одержанні хабара у розмірі 1600 доларів затримали військовослужбовця одного з районних військкоматів. За ці гроші той обіцяв посприяти в уникненні призову на військову службу. Також викрили 5-ох працівників лікувальних установ, які за винагороду пообіцяли допомогти ухилитися від мобілізації за станом здоров’я.

 

залишіть коментар