Тернопільські волонтери запрошують на Братську ходу

Автор:     Опубліковано: 12 Серпня 2015 о 19:46    374 переглядів

У День прапора, 23 серпня, у Тернополі планують вшанувати усіх, хто віддав своє життя за незалежність України. На Братську ходу, яку організовують  Самооборона, Автомайдан і Правий сектор, запрошують долучатися всіх охочих. За словами волонтера Лілі Мусіхіної, воєнні дії на сході України, окрім усього негативу, принесли і дещо позитивне.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«У нас появилося своє, рідне братство. Ми тримаємося один за одного, ми допомагаємо один одному. Збираються ті люди, до яких не страшно в бою повернутися спиною».

Ходу розпочнуть о 10-ій ранку і триватиме вона близько трьох годин. Збиратимуть людей на Театральному Майдані. Тут піднімуть прапор і виконають гімн. О пів на 11-ту біля Музею репресованих відбудеться урочистий молебень. А опісля – покладуть квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Степану Бандері. Особлива увага, зазначає Ліля Мусіхіна, в цей день буде дітям.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Також хочемо згадати про те, що Україна – це не територія в першу чергу. Це також люди. Немає майбутнього України без майбутнього її дітей. Один із пунктів нашої ходи – це буде віддати належне тим жінкам, які народжують дітей у цей нелегкий час, і тим дітям, які понесуть часточку нашої ідеї, часточку нашої крові в майбутнє. Ми зайдемо в пологовий будинок».

Далі люди ходою вирушать  на площу Героїв Євромайдану. Там вшанують Небесну Сотню та бійців неоголошеної українсько-російської війни. Після чого освятять прапори, які воїни привезли із зони бойових дій. Також, каже Ліля Мусіхіна, проситимуть благословення на подальшу боротьбу від учасників УПА.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Плануємо привезти сюди, запросити на нашу ходу зв’язкову Шухевича і Блакитного Ольгу Горошко зі Збаража. Якщо здоров’я її дозволить, то, власне, благословення можна буде отримати від неї на подальшу боротьбу».

Жодна політична сила до ходи відношення не має, наголошує волонтерка. Адже головною метою заходу є те, аби кожен присутній у час випробувань і змін відчув поруч братське плече.

залишіть коментар