На ремонт будинку за адресою Миру, 4 бракує коштів

Автор:     Опубліковано: 10 Вересня 2015 о 21:06    899 переглядів

Будинок на Миру,4 потребує капітального ремонту – запевняють жителі. А представники обслуговуючого підприємства кажуть, всі роботи, на які достатньо коштів – виконують.

ОЛЕГ ЛЕМЕГА, директор ПП «Дружба-сервіс-житло-1»:

«На поточний ремонт по будинку Миру, 4 нарахування – 17 з половиною тисяч. В середньому буду говорити, щоб там, до копійок не говорити. Надано послуг на даному будинку вже на 26 000, 26 700, шось в такому плані».

Олег Васильович пояснює, на кожен будинок щорічно виділяється певна сума на поточні ремонти, якою впродовж року і розпоряджаються. Наголошує, за ці кошти виконати всі побажання жителів – нереально. Тому, в першу чергу дбають про найнеобхідніше. І розповідає, що саме зробили цьогоріч на Миру,4.

 ОЛЕГ ЛЕМЕГА, директор ПП «Дружба-сервіс-житло-1»:

 «Заміна жолобів, ну, 70% ми поміняли. Якщо Постанова Кабінету міністрів пишеться, що поточний ремонт йде до 10%, і ми маєм виконувати, і рахується поточний ремонт до 10%, то ми зробили приблизно коло 70. Ремонт сходової клітки, заміна, часткова заміна водостічних труб».

Жителі цього будинку також скаржились на стан балконів. Проте Олег Лемега каже – не все так просто.

ОЛЕГ ЛЕМЕГА, директор ПП «Дружба-сервіс-житло-1»:

 «Ми обстежили ті балкони, які потрібно робити ремонт – вони, в основному всі зашиті. Самовільно мешканцями. Щоб провести ремонт – їх треба розшивати. Пишуть заяву, що треба провести ремонт, але якщо балкон зашитий – ми не маєм можливості фізично їх відремонтувати. В 55 квартирі проживає мати загиблого бійця – ми даний балкон зробили. Решта мешканців, які звертаються з балконами – аварійної ситуації нема, просто треба провести поточний ремонт, но ми заплануєм на 16 рік, тому що кошти відсутні».

До слова, тернополяни мають можливість перевірити, на що обслуговуючі підприємства витрачають кошти. Для цього необхідно звернутися до керівника із відповідною заявою.

 

залишіть коментар