Представники ОСББ Тернополя знайомились із новими правилами

Автор:     Опубліковано: 1 Вересня 2015 о 19:30    672 переглядів

У рамках проекту Інституту розвитку міста Тернополя відбувся семінар для представників ОСББ обласного центру. Провели його структурні підрозділи фіскальної служби. Зустріч у такому форматі організувала громадська спілка «Рада голів ОСББ міста Тернополя».

СЕРГІЙ ЛУПАК, голова ГС «Рада голів ОСББ м. Тернополя», активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Сьогодні питання порушуються щодо змін до податкового кодексу щодо неприбуткових організацій, єдиного соціального внеску, понижуючого коефіцієнта, щодо зарплат, а також звітності. Це актуальні питання, які стосуються кожного представника ОСББ. Не тільки в Тернополі, а й по всій Україні».

На семінарі були присутні близько 85-ти представників ОСББ міста. І це – ще не межа, вважають представники громадського об’єднання «Самопоміч». Тому пропонують тернополянам покращувати свої умови проживання в багатоквартирних будинках шляхом створення ОСББ. Адже переконані, це вирішить певні проблеми людей.

ОЛЕГ НИТКА, заступник голови міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Головне гасло «Самопомочі» – візьми і зроби! ОСББ і об’єднують, власне, таких людей, яким набридло платити за холодні батареї, за розбиті тротуари і послуги, які, фактично, їм не надаються. Ці люди готові не лише вимагати від когось надання якісних послуг, але й розпочати роботу і почати, власне, із самих себе. Як показує практика, порядок є там, де є господар, а бути господарем – це в крові українця. Тому «Самопоміч» допомагає вирішувати проблеми вже створеним ОСББ, а також ініціює і створеннях нових».

СЕРГІЙ ЛУПАК, голова ГС «Рада голів ОСББ м. Тернополя», активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

 «Значить, як ми бачимо, в нас на семінарі сьогодні присутня дуже велика кількість ОСББ. Тому пропонуємо іншим членам ОСББ долучатися до нашої громадської спілки. А також членам ініціативної групи також долучатися до створення в своєму будинку ОСББ, в якому ми допомагаємо».

Подібні семінари для представників ОСББ проводитимуть і надалі.

залишіть коментар